Srdce na háčku PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Srdce na háčku

Faith Robertsová se ve svých 34 letech od ostatních žen svého věku nijak zvlášť neliší. Pravda, její výstřih by mohl být o něco působivější a taky je pořád nezadaná, ale v práci je v jednom kole, má normální, dysfunkční rodinu, kamarádku s klinickou depresí a mladší sestru, která dostane od partnera k zásnubám silikonová prsa. Takže nic mimořádného. Kdysi si Faith představovala, jaké to bude, až se zamiluje. Ale to už je hodně dávno. Ne že by v životě nechtěla vidět to dobré, jen se den co den v práci potkává s tím špatným. Faith pracuje jako právní poradkyně v krizovém centru pro ženy a příběhy o tom, jak se láska zvrtla, slyšela tolikrát, že už sotva stojí na nohou. To pak není těžké rezignovat na všechny ty velké pojmy, jako je láska, naděje a víra, natožpak na šanci, že se jí podaří nechat se pořádně ostříhat nebo potkat alespoň napůl normálního chlapa.Pak se jednou v noci za zvláštních okolností ocitne na veterinární klinice na předměstí, kde ji znenadání zaplaví příval po dlouhá léta zadržovaných slz. A právě oné noci začne objevovat znovu sama sebe i dávno pohřbená rodinná tajemství; té noci Faith konečně pochopí, co potřebovala už dlouho vědět: Že chce-li zachraňovat ostatní, musí nejdřív zachránit sama sebe.

Překrásně napsaný, ušlechtilý milostný příběh, který vás lapí za límec a nepustí. Věci beze jména hluboce zapůsobí na každého, kdo to chtěl někdy vzdát, ale nakonec se rozhodl, že to ještě jednou zkusí.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Srdce na háčku zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Srdce na háčku (0.00 EUR)


Stažení Srdce na háčku zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Things without a name (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  en.bee

  11.03.2016

  Úžasná knížka, krásně se četla.

  Tevik

  01.03.2016

  Pro mě velice emotivní příběh.

  hanča34

  06.09.2015

  Nakonec jsem se do knihy začetla a zjistila jsem, že mně velmi oslovila.

  hanča34

  25.08.2015

  Tak já se právě nemůžu začíst a přemýšlím jestli ji chci vůbec přečíst. Jen číst o domácím násilí mně deptá.

  malen

  10.07.2015

  Nejprve jsem se do ní nemohla začíst, ale pak mě to docela chytlo. I když to není veselá kniha, stojí za zamyšlení.

  Klára90

  25.02.2015

  Hrozně smutná knížka….jedná se spíš o takový sled myšlenek a vzpomínek hlavní hrdinky. Ale má něco do sebe.

  Roanna

  30.11.2014

  Zajímavá knížka. Anotace a název knihy je zavádějící, zdá se, že půjde především o milostný příběh, ale není tomu tak. Téma domácího násilí a zneužívání určitě není pro každého, ale autorka se tohoto tématu zhostila dobře. Dějová linka není nijak zásadní, je to spíš vyprávění příběhů z poradny pro týrané ženy, střídavě s retrospektivními vzpomínkami Faith na dětství a minulost, která z ní udělala ženu, jaká je. V podstatě je to jako puzzle, kde teprve na konci do sebe všechno zapadne. Oceňuji nadhled, kdy se autorka snažila odlehčit příběh svérázným humorem Faith, protože jinak by to byla jen depka. Jediné, co mi vadilo, byly slovní vulgarismy, které mi v knihách obecně dost vadí.

  Andy74

  08.08.2014

  Knihu jsem původně koupila jako "oddychovku" na léto, zlákalo mne malé souvětí pod nadpisem…….. bohudík – jsem ráda, že se opět někdo dotkl citlivého tématu domácího násilí a teroru vůči ženám a dětem. Byť je postava hlavní hrdinky smyšlená, vtáhla mne do děje a obdivuju ji za to, že i přes všechny hnusy, které ji práce přinášela, se nezhroutila a nezkončila v blázinci.
  Ke konci trošičku romantiky :o), kniha je psána i se sarkasmem, najdete zde i vtipné hlášky.. …. jinak by to byla fakt jen depka. Závěrečné 2 listy v této knize ale mluví za vše. Nepatrný výčet jmen dětských a převážně ženských obětí domácího násilí a teroru…

  Miru

  01.07.2011

  Příběh ani ne tak milostný jako spíše plný bolesti a osobních a životních traumat, který sice končí pro hlavní hrdinku optimisticky, přesto po přečtení závěrečného dodatku po sobě zanechává jakousi hořkou pachuť.