Spousta času na smrt PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Spousta času na smrt

Cybrain je napůl biologický obří počítač. Připojení lidského mozku formou jeho dočasného pronájmu z něj pak dělá superpočítač. Všechno funguje, než se mezi „napojenými" nedobrovolně objeví hlavní hrdina. A zemře-li v kyberprostoru, zemře i v reálném světě. Nezbývá mu než se pokusit dostat zpět do normálního života. Na cestě za svobodou ale číhají zbytky zmutovaných softwarových řetězců personifikovaných do zabijáckých kyborgů, krvelačných monster a smrtících antivirových policistů…Kniha v českém jazyce!


Stažení Spousta času na smrt zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Spousta času na smrt (0.00 EUR)


Stažení Spousta času na smrt zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Cybrain (1.)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Epocha (ČR, od r. 1989)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  G.i.r.a

  30.01.2015

  Krásný začátek série, přečteno během chvilky. Autor se přesně trefil do mého stylu, takže já prostě nemám co vytknout. 🙂

  Allebith

  24.08.2013

  K sérii Cybrain jsem se dostala od třetího dílu.. Pořídila jsem si tedy i první dva, abych věděla, jak to všechno začalo, ale co mě překvapilo.. Třetí jsem si užila daleko víc! Děj má sice jakoby spád, ale na mě je to trochu příliš "umělé". Nevím, jak jinak to popsat. U trojky jsem se skvěle bavila… A vážně nevím v čem vlastně spočívá háček.

  Neo1tex

  09.07.2013

  No…. dočetl jsem se asi do třetiny a pak jsem toho nechal. Nemá to ani hlavu, ani patu, ani logiku, ale promyšlenou nelogiku. Nehodnotím, protože jsem nedočetl, ale kdybych dočetl a pokračovalo by to stejně, jako první část knihy, musel bych dát jedinou hvězdu, ne-li odpad.