Spiknutí Ryšavého vlka PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Spiknutí Ryšavého vlka

Vítejte na palubě císařského obchodního korábu Chathrand na jeho dramatické plavbě se šesti sty námořníky, oddílem císařské námořní pěchoty čítajícím sto mužů, šedesáti dehtaři a rozličnými cestujícími od nejsprostších po nejurozenější. Chathrand je živoucí relikvie, šest set let stará loď gigantických rozměrů, jejíž zrod je zahalen pod rouškou tajemství. Na její stavbě se podle legend podíleli nejen loďaři, ale i mágové. A dokonce i stromy, z nichž byla postavena, přežívají už jen v bájích a mýtech. V přístavech se mezitím šíří zprávy, dle kterých pětistěžňový Vzdušný palác, největší plavidlo, jež bylo postaveno od časů Jantarových králů před Světovou bouří, beze stopy zmizelo na otevřeném moři. Panují obavy z tragického konce Velikého korábu a osmi set duší na palubě. Po měsících naděje přichází zpráva, že u břehu Talturi rybáři nalezli pozůstatky veslice z Chathrandu a z příboje vylovili mnoho mrtvých těl. O podivínském kapitánovi korábu Nilusi Roseovi, není však žádné zmínky. Veškeré pátrání nepřineslo víc než několik ráhen, kusy lanoví a další plovoucí trosky. Záhada zůstává nerozluštěna, neboť dosud se nepodařilo nalézt vrak, jenž by potvrdil zvěsti o zkáze plavidla. Co zahubilo krále korábů? Jaký je skutečný osud bájného Chathrandu? Co je skryto za záhadou kolem jeho zmizení? Veškeré odpovědi najdete na stránkách vzrušující námořní fantasy Roberta V. S. Redicka plné magie, podlých intrik, zkaženosti a zrady, ale také barvitých dobrodružství a dramatických zvratů, jež na vás čekají hned za obzorem, stačí jen rozevřít knihu a vyplout.Kniha v českém jazyce!


Stažení Spiknutí Ryšavého vlka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Spiknutí Ryšavého vlka (0.00 EUR)


Stažení Spiknutí Ryšavého vlka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Dobrodružství Chathrandu (1.)

  Originální název:

  The Red Wolf Conspiracy (2008)

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Argo
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  evickakyticka

  08.07.2017

  Super! Fantasy jak má být. Krásně utvořený svět plný magie, podivných postav, nějaké té lásky a zrady a když k tomu přidáme ještě plavbu na moři…. kniha stvořená na letní čtení. Moc se těším na další díl.

  skrob

  17.07.2015

  První půlka knihy je opravdu dobře napsaná fantasy.
  Ale ten závěr… jako by autor bez jakéhokoliv kouzla nebo napětí dotlačil postavy tam kde je chtěl mít.

  Sheemas

  03.04.2015

  Zajímavý příběh, které se neustále zamotává, do perfektní motanice (a to nemyslím zle!!). Příběh chlapce, který přijde o všechno, svou rodinu, dům, zem a musí pracovat pro národ, který téměř vyhladil ten jeho, plnit příkazy kapitánů na plavbách, poslouchat a ustupovat všem, protože není nikdo. Tak to pokračuje s menšími či větším problémy, dokud nepotká bohatou dívku, dceru velvyslance, která má být provdaná za prince nepřátelského národa, pro sjednocení a pro mír obou zemí. Jenže všechno dopadne jinak….tedy aspoň do konce prvního dílu. Těším se na dvojku!

  Dašička

  05.02.2013

  Mě se kniha líbila mooooc:) Zajímavé postavy, hezký příběh…..pěkná cestovatelská fantasy….. těším se na další díl:))

  paloma

  25.01.2013

  Kniha mě moc nenadchla i když námět knihy je docela zajímavý. Je to příběh chlapce, který umí mluvit mnoha jazyky, mrtvými i živými a rozumí řeči podivných malých bytostí, se kterými se setká na nejúžasnějším a nejtajemnějším korábu, který byl kdy postaven.