Šokující odhalení PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Šokující odhalení

Autor upozorňuje na manipulaci mocných s veřejným míněním. Dostává se na stopu utajovaných a mimořádně závažných i nebezpečných události, které se odehrály nebo se odehrávají za kulisami současného světa. A činí to velmi kompetentně, když přichází například s tématy: Kdo stojí za proměnami počasí? Bylo Saddámovo zatčení inscenováno? Vznikla ptačí chřipka v německých laboratořích? Byla papežova závěť pozměněna? Stojí Mossad za londýnskými bombovými atentáty? Znal Himmler budoucnost? Proč Evropa mlčí k americkým létajícím mučírnám? Je v Arktidě vybudováno odposlechové centrum? Byl Gagarin vskutku prvním člověkem ve vesmíru? Utajují USA mimozemské technologie? Proč se světoznámý spisovatel Dan Brown zajímá o tajné dokumenty CIA? Tato kniha dokazuje, že vlády velmocí, tajné služby a mezinárodní finanční špičky s námi hrají nemilosrdnou, špinavou a velice nebezpečnou hru. Je potřeba vědět, proč a jak jsme podváděni a oslepováni? Švýcarský autor získal v roce 2000 cenu Bernské univerzity za exopsychologii.Kniha v českém jazyce!


Stažení Šokující odhalení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šokující odhalení (0.00 EUR)


Stažení Šokující odhalení zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Největší záhady světa (116.)

  Originální název:

  Pssst– streng vertraulich

  Žánr:
  Záhady
  Vydáno: , Dialog
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  rose

  09.01.2012

  Objevování nových záhad a teorií je veliké dobrodružství. V knížce je skvělá sbírka všech možných konspiračních teorií, kterým se třeba skeptici usmívají, ale při hlubším zamyšlení někdy až běhá mráz po zádech. Je na nich něco pravdy? Nebo to je vážně jen teorie? Věřte nebo nevěřte, a hlavně, přečtěte si taky. Dobré čtení pro nové tisíciletí.