Snehová cisárovná PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Snehová cisárovná

Málo známe a tajomstvom opradené príbehy samurajov z čias šógunov v Japonsku približujú romány americkej spisovateľky s kórejsko-čínskymi koreňmi, ktoré preslávil ich hlavný hrdina v kimone a s mečom za pásom – detektív Sano Ičiró. Tentoraz zavedie čitateľa do obdobia na konci feudalizmu do hlavného mesta vtedajšieho Eda (dnešné Tokio), na dvor šóguna. Sano Ičiró tam pôsobí ako kancelár a záhadne sa mu stratí syn Masahiro. Pátranie je bezvýsledné a nijaký únosca nežiada výkupné. K trápeniu sa pridružilo aj nemilé rozhodnutie šóguna, aby Sano odcestoval do vzdialenej severnej provincie na ostrove Egozašima (dnes Hokkaidó). V tom čase sa Sano dozvedel, že malý Masahiro je práve na Egozašime, preto urýchlene odcestoval so sprievodom na nevľúdny sever. Lenže ich loď stroskotala a zachránila sa len hŕstka cestovateľov, ktorých zadržali ako rukojemníkov na tamojšom hrade. Po záhadnej smrti milenky vládcu Macumaeho mu Sano ponúka, že vypátra vraha jeho zbožňovanej Tekare. Krok za krokom rozplieta so svojimi vernými zamotané udalosti, prekonáva nebezpečenstvá, pričom využíva svoje skúsenosti, predvídavosť, majstrovstvo. Zároveň s odhaľovaním pravdy autorka odhaľuje tajomné, dávnoveké Japonsko s jeho zvykmi, tradíciami, dobrom i zlom.Kniha v českém jazyce!


Stažení Snehová cisárovná zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Snehová cisárovná (0.00 EUR)


Stažení Snehová cisárovná zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Sano Ičiró (12.)

  Originální název:

  The Snow Empress (2007)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  85098211

  11.07.2017

  Příběh je jako obvykle zajímavý a napínavý. Ale tentokrát to autorka s tím duchem dost přehnala. To si opravdu myslela, že jí to někdo uvěří?! To snad ne, vždyť ani malé dítě není tak naivní. Když už píše historické detektivky (za to ji chválím), tak pěkně prosím hezky realisticky a bez zbytečných nadpřirozených sil ;-).

  jaja1989

  17.04.2015

  Mám ráda všechny postavy v knize i autorku , ale někdy to přehání.Někdy sexuálně a jindy se nedá uvěřit tomu, že by někoho ovládal něčí naštvaný duch a snažil se ho zabít.

  alabra

  21.12.2014

  Kniha se přibližuje oblíbené sérii o soudci Ti, místy příliš rozvleklé.

  soukroma

  08.03.2014

  Hodně bláznivé, z větší části trochu pomalé, teprve na konci to vezme rychlý spád a hlavní podezřelí se střídají velice rychle a samozřejmě jde všem – včetně celé Sanovy rodiny – o život.

  budíček

  08.06.2013

  Zajímavá detektivka z exotického prostředí a jako bonus se tam objevuje jeden po pomstě lačnící duch. Přesto je to detektivka a ne horor. Anotace je celkem výstižná, takže se dějem moc zabývat nebudu, spíš stylem jakým je knížka napsaná. Zpočátku jsem měla problém se začíst, ale poté, co jsem se zorientovala v postavách a prostředí, to bylo lepší. Přesto první polovina knihy se občas trochu táhla, ale popisy prostředí a povahy postav vykreslila autorka dobře. Metody vyšetřování a pátrání přizpůsobila době, ve které se příběh odehrává, takže to hlavní postavy neměly vždy jednoduché a v cestě jim stála i řada dalších překážek. Nicméně druhá polovina knihy nabrala spád, tempo děje se stupňovalo a stránky ubíhaly jedna za druhou až dokud nepřišla ta poslední…

  Vojslava

  12.04.2013

  Velmi mrazivá detektivka, a to nejen díky převládajícímu počasí na jejích stránkách! Autorka si udržela svůj solidně vysoký standard, aniž by z tématu udělala jednoduchou duchařinu. Moc se mi četba líbila, i když nevím, jestli po ní ještě někdy sáhnu… každopádně k přečtení doporučuji.

  Janamarie

  07.03.2013

  Sněhová královna je kniha, která magnetizuje a láká k přečtení. Děj je zajímavý již od počátku, je tajemný, plný nebezpečí, které se stupňuje. Je napínavý až do posledních stránek. Musím složit poklonu překladateli, kterým je Viktor Faktor, jehož překlad je dokonalý, poutavý, jemně poeticky i tvrdě realisticky obsažný, přeložený do naší nádherné rodné řeči. I když knihu napsala žena a překladatel je muž, popisy krajiny, přírody, exteriérů, interiérů, oblečení nebo intimností žen jsou dokonalé.

  valentýna

  11.10.2012

  Na této knize se mi líbilo, že je děj zasazen do méně známého ostrova Hokkaidó, kde žili jeho původní obyvatelé Aiunové, které japonci nazývali barbary. I dnes když navštívíte nějakou tamější domorodou vesničku obléknou vás do oděvů ze zvířecích kůží pro autentickou fotografii….Japonci jsou i národem, který nesmírně věří na duchy a tak děj do tohoto prostředí zapadl. Oddechové čtení.

  balu

  10.10.2012

  Dobre čtení tak jako všechny knižky od autorky.Přečteno za dva dni. Děj ma rychli spad ,konec Motivuje přečtení další knihy Ohnivé kimono už se těším až jiseženu.