Smysluplná vražda PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Smysluplná vražda

Slečna Marplová – na celém světě by se asi nenašel čtenář Agathy Christie, který by o této rázné, ale moudré bělovlasé stařence nikdy neslyšel. A není divu: vždyť postava křehké venkovské babičky, vládnoucí nebývalým pozorovacím talentem a vynikajícím smyslem pro hlubiny lidské duše, si od třicátých let, kdy se v autorčiných detektivkách objevila poprvé, vydobyla tak slušné renomé, že brzy mohla v popularitě konkurovat svým slavným kolegům "z branže", Hercula Poirota nevyjímaje.
V příběhu nazvaném Smysluplná vražda se nechá slečna Marplová uprosit svou dávnou spolužačkou a přítelkyní a odjede na podivné anglické sídlo, kde kromě sedmi členů rodiny, potenciálních dědiců majetku, žijí dvě stovky mladých delikventů. A jeden z obyvatel tohoto sídla je vrah – vrah se schopností být na dvou místech současně…Kniha v českém jazyce!


Stažení Smysluplná vražda zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Smysluplná vražda (0.00 EUR)


Stažení Smysluplná vražda zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Slečna Marplová (6.)

  Originální název:

  They Do It With Mirrors (1952)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Knižní klub
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (15)

  Přidat komentář

  SilvieSisinka

  22. února

  Výborná detektivka,jak jinak od Velké paní A 😉

  JIVaJaH

  04.06.2017

  Agatha zase výborná, slečna Marplová také. Zajímavý příběh s vykreslenými detaily tak, jak se sluší na výbornou detektivku!

  misha006

  15.03.2017

  Další Agáthina výborná detektivka. Bohužel jsem prvně viděla film a až později četla knihu.

  Pet007

  14.05.2016

  Trochu zmatený případ slečny Marplové. Aneb zdání klame. Vždycky jde jen o peníze.

  Koka

  25.02.2016

  Po dlhšom čase, asi tak po 40 rokoch som sa vrátila k tejto knihe, ktorá patrí k mojim obľúbeným "christiovkám", a zrazu som zistila, že tá kniha má veľkú slabinu, takú typickú pre všetky detektívky, v ktorých vyšetrovateľmi zločinu nie sú ani profesionálni kriminalisti, ani súkromné očká. Tou slabinou je autorov problém, ako laického "detektíva" dostať na miesto zločinu a previazať vzťahy medzi ním a obeťou, podozrivými či svedkami, a to naviac opakovane, v niekoľkých nesúvisiacich knihách. Pretože – pochopiteľne – nebolo možné nechať postupne vyvraždiť celú dedinu, v ktorej slečna Marplová bývala a ktorej život z okien pozorovala, siahla autorka k tomu, že občas Mrs. Jane vyslala niekam preč, na návštevu. Tak je tomu i v tomto prípade, ale ten impulz, pre ktorý tam išla, je tak neskutočne neuveriteľný, účelový, umelý, že mi to dosť uberalo z hodnovernosti príbehu. Ale inak to bolo rozohrané i vyriešené zaujímavo. Zaujali ma i dobové názory na prácu s narušenou mládežou.

  Kubíííína

  25.08.2015

  Strhující a napínavé do poslední stránky…Detektivka jak má být. Stará dobrá lady Agatha a slečna Marplová nezklamou.

  AlphaCrucis

  10.04.2015

  Mám vzácný (alespoň ve srovnání se svou ženou) dar, že knížky, ale i filmy, po přečtení brzy zapomínám. Proto se postupně vracím k již přečteným knihám. Tak tomu bylo i u této skvělé detektivky a napnutý jsem byl až do úplného rozuzlení. Z minulého čtení se mi vybavilo jen pár bezvýznamných střípků. Skvělé. Doporučuji.

  Tinoušek

  06.01.2015

  Jedna z nejlepších knih od A.CH… Neuhodnutelné do posledního okamžiku, logická zápletka, skvělý děj, postavy… Prostě klasická stará dobrá Marplová 😀

  me.odstiny.knih

  12.08.2014

  Líbil se mi začátek a konec ale prostředek byl takoví táhlí a nijak zvlášť zajímaví….

  Andulino

  06.08.2014

  Kniha se mi líbila, jako každá od Agathy Christie. Samozřejmě, některá je úchvatnější, jiná méně, ale všechny si drží určitý standard, který mě opravdu baví. Knihu jsem četla v angličtině, takže mě bavila ještě možná více, než kdybych ji četla v češtině. Ke skutečnému pachateli jsem ale nenašla vůbec žádné vodítko, tentokrát to bylo úplně nečekané.

  Modrina

  19.05.2014

  Tohle mě příliš nenadchlo..

  markétka2002

  14.03.2014

  postarší paní co ráda plete ta naše záhada se trochu vleče

  inule

  09.09.2013

  Moc pěkná detektivka, zápletka, opět typická slečna Máprlová v akci 🙂

  borknagar

  16.03.2013

  Parádní detektivka, nic jiného už ani od "Agáty" neočekávám. Tato se četla skvěle. Mám rád detektivky, které se odehrávají na jednom místě v jednom domě a postupně se odkrývají charaktery všech zůčastněných. Vraha jsem dobře netipnul, ale to se mi stává celkem hodně často. A slečna Marplová štrikuje, štrikuje a štrikuje ……. a ví kdo je vrah….

  MesLivres

  07.07.2012

  Kniha nepatří mezi moje nejoblíbenější od Agathy Christie, přeci jen mám raději Poirota. Ale opět velmi zajímavý případ s geniálním koncem.