Smrt a Blažená paní PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Smrt a Blažená paní

Mladistvý, všestranně nadaný student, syn detektiva, odhalí vraha bezohledného podnikatele, surového i k vlastní rodině. Ujal se pátrání, aby zachránil z vraždy podezřelou dívku, do níž se zamiloval. Tato jeho první láska, plná pubertálního zmatku tvoří druhou, podružnější linii románu anglické spisovatelky a překladatelky české prózy a poezie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Smrt a Blažená paní zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Smrt a Blažená paní (0.00 EUR)


Stažení Smrt a Blažená paní zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Felse (2.)

  Originální název:

  Death and the Joyful Woman (1961)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Koka

  20.05.2017

  Stejný vražedný motiv byl již tolikrát použit v mnoha knihách a filmech, že jsem si nejdřív myslela, že čtu již jednou přečtené. Ale ne, bylo to pro mne nové, a nadšení se zrovna nedostavilo. Jsem ochotna připustit, že ze 16-letého puberťáka mohou vypadnout i nečekané formulace, ale až takové situační analýzy, jaké předváděl kluk v této knize – to se mi zdá nepravděpodobné. A komisař kriminální policie, který se synem u večeře a s manželkou u raního objetí probírá indicie, charakteristiku podezřelých a krvavé stopy?! To bylo silně přestřelené.
  Nejvíc mě však mrzí, že motiv odhalení a restaurování toho obrazu, jeho verifikace a další osud zůstaly jaksi neuzavřeny.
  Hodně však oceňuji vysoce literární styl a kultivovaný jazyk – tak odlišný od dnešních surovostí v soudobých detektivkách!

  SBH

  07.07.2016

  Paní Petersová napsala dech beroucí detektivku, která mě přiměla k slzám dojetí. Ano, jsem ukrutně sentimentální plačka, ale u thrillerů se podobné nepředloženosti nestávají ani mně. Jenže tato kniha má parametry regulérního románu s pečlivě vykreslenými charaktery, úchvatnými básnickými popisy a v neposlední řadě se silným humanistickým poselstvím. Všechny tyto charakteristiky jsou pro autorku bratra Cadfaela naprosto typické. Takže zbývá otázka, jak mohla tak citlivá duše vymyslet tak krvavou vraždu? No, abych byla upřímná, Armigera bych zabila vlastně i já.
  Je zajímavé, jak Petersová, která sama děti neměla, dokázala přesně vystihnout psychologii teenagera. Na druhou stranu laskavý rodičovský přístup Petera a Bunty ke svému svéhlavému synovi připomíná spíš sci-fi. Kdyby můj potomek usoudil, že vyprovokuje vraha a sám ze sebe udělá návnadu, asi bych si ho raději přetrhla sama.
  Pět hvězdiček a vřele doporučuji.

  kolacky

  10.07.2012

  Moje první setkání s Paní Spisovatelkou. Dokonce i jako inscenace v ČT, ještě černobílá, se mi moc líbila.

  Godzila.007

  28.04.2011

  Zdá se mi to takové nudné, nezáživné, nenapínavé, nezajímavé, nic pořádného se tam ani do třetiny knihy neděje (dál jsem to nedočetla). Nemá to ani základní atributy, které lze od detektivky čekat.