Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy

1. Detektivní román se soustřeďuje na pátrání po dceři bohatého podnikatele, unesené pro výkupné skupinou gangsterů.
3. Farel Branningan je úspěšný bankovní manažer.Dá postavit bankovní pobočku v Sharnville,o které hrdě prohlašuje,že je nejbezpečnější pod sluncem.Netuší ale,že z jeho minulosti se objeví nepřítel,který se z pomsty rozhodne banku vyloupit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy (0.00 EUR)


Stažení Slečne Blandishovej netreba orchidey / Radšej ostať chudobný / Ja sa budem smiať naposledy zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  No Orchids for Miss Blandish/I Would Rather Tay Poor/Panther Books

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  zahadum

  25.02.2017

  Naprosto dokonalé tri detektívne príbehy, autor neplytvá slovom a každá stránka je nabitá tou správnou akciou, dejom ktorý sa komplikuje a o dejové zvraty nie je núdza. Ťažko povedať ktorý z príbehov je lepší. Každý z nich ale začína skoro nevinne a dramatický dej na konci vždy prináša mnoho obetí ale všetky logicky vyplynú z predchádzajúcich udalostí. Chase dokonale zvláda psychológiu postáv a ich pohnútok ktoré v krajných situáciach vždy konajú bravúrne a nikdy som nepostrehol absenciu logiky. Malá zaujímavosť na záver, knihu som kúpil na inzerát za 1 euro !!! na strane 224 ( dej sa dramatický láme ) som zistil,že chýba asi 30 strán…viditeľne stránky neboli vytrhnuté ale šlo o výrobnú vadu. Musel som narýchlo zohnať druhú cez antikvariát. Prišla v 100 % stave ale na konci knihy je znovu vytlačených ďalších 30 strán duplicitne…kniha má 90 000 náklad takže chybových je zrejme viacej. Pozor na to. Knihu ale berte lebo je to klenot na poli kriminálnej literatúry ! Doporučujem !

  Petkon

  02.01.2015

  Na tuto knihu mám hezkou vzpomínku, kdy jsem byl s rodiči na dovolené v Tatrách a koupil jsem si tam tuhle knížku. Ačkoliv vydaná ve slovenštině, vůbec mi to nevadilo a byl jsem zcela unešen příběhem i atmosférou knihy. Od té doby miluji knihy J.H.Chaseho.

  Mako123123

  28.12.2014

  Tak tomuto sa hovorí vynikajúca kriminálka. žiadna strana nie je zbytočná, unavujúca, alebo zdĺhavá. Akcia strieda akciu. Ak by ste nejakú stranu preskočili a nečítali vedzte že urobíte chybu lebo každá informácia je dôležitá. Neuveriteľné ako sa môže situácia skomplikovať a pritom to na začiatku šlo všetko tak hladko že? 😀 žiadne béčkové klišé a romantické hlúposti o láske. Len čistá kriminálka. Táto kniha by mohla slúžiť ako nejaká príručka či dobrý radca-sprievodca životom kriminalistu alebo toho kto sa nechtiac zapletie do zločinu. 😀 3 príbehy, 3 akurátne dávky napätia, 3 dôvody tomuto dať plné hodnotenie. Jednotlivé príbehy sú pomerne stručné (počet strán) ale ako som už písal, to nevadí kedže na každej strane sa niečo deje. žiadna vata, žiadne hluché miesto. Proste sú to 3 plnohodnotné príbehy a každý z nich je lepší než niektoré iné diela iných autorov ktorí sa zdĺhavo rozpisujú. Niekedy menej znamená viac. 😉
  … som si túto knihu kúpil začiatkom leta 2014. Pôvodne som ani nemal v pláne si v ten deň kupovať knihu ale kamarát sa zmienil o tom že v našej mestskej knižnici je v tých 2 dňoch bazár starých kníh a ja som si len tak spolu s kamarátmi po škole (zásahom osudu o ktorom som vtedy nemal ani tušenia) kúpil toto vynikajúce dielo len tuším za 30 centov. Išlo o bazár rôznych kníh ktoré knižnica dostala darom od anonymných občanov- darcov. Preto tá nízka cena a preto som si ju mohol zadovážiť hoc sa jedná o dosť starú knihu. Takže anonymnému darcovi dakujem. 🙂

  Korzar

  29.10.2014

  čítať túto knihu je ako prechádzať sa rajom…. paráda, Chase bol jednoducho majster pera… zodpovedne prehlasujem že zatiaľ najlepšia kniha akú som tento rok čítal a pochybujem že ju niečo prekoná