Šlabikár šťastia PDF, ePub, Kindle

By | 11/27/2017

Šlabikár šťastia

Nie náhodou Hirax nazval svoju prvú motivačnú knihu Šlabikár šťastia: Návrat k sebe. Jednoduchou formou vhodnou pre prváčikov v nej vysvetľuje princípy sebaprijatia, odpustenia, pozitívneho myslenia, „pustenia“ rodičov, pochopenia choroby, vzťahov, rozchodov, rozpustenia bolesti, vyriešenia „problému“, zanechania boja, počúvania srdca, vnímania symbolov života, oslobodenia sa od bôľov iných. Príde aj na zákony zrkadlenia, príťažlivosti a rezonancie, dôležitosti nepretvarovania sa, škodlivosti sľubovania, prijatia cudzej i vlastnej smrti, aby sa dostal až k energii z tvorenia, rebélie, meditácie, k dôležitosti ďakovania, chválenia, nezosmiešňovania, neposudzovania a v neposlednom rade k úcte k milovanej zemi.

Autor vás nenútenou a pozitívnou cestou navedie k znovuobjaveniu vlastného dieťaťa v sebe, opäť z vás pokúsi stvoriť prirodzených bláznov a pošepne vám návod, ako sa stať bytosťou, ktorá zoberie vlastný život do svojich rúk, prevezme zodpovednosť za svoje činy a opustí súčasný Matrix. Baričák totiž neverí na zmenu cez politikov. Jeho rovnica je iná a jednoduchá: zmeňte seba, dajte to cez lásku deťom a tie zmenia zajtrajšok.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Šlabikár šťastia zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šlabikár šťastia (0.00 EUR)


Stažení Šlabikár šťastia zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Slabikář štěstí (1.)

  Originální název:

  Šlabikár šťastia: Návrat k sebe

  Žánr:
  New Age, Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
  Vydáno: , Hladohlas
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  pichova.veru

  14.12.2017

  Krásná kniha, jsem nadšená, našla jsem se na každé stránce a moc mi dala 🙂 Už se těším na další knihu od Pavlíka 🙂

  NikolIris

  15.09.2017

  Dobrá voľba knižky 🙂 niekedy v daných životných momentoch sú aj takéto knižky potrebné a pomôžu 🙂

  mirkka

  17.09.2014

  Niekedy dobre padne prečítať si o tom, čo sme síce už vedeli, ale nejak sme na to pozabudli. Takéto oživenie pamäte nezaškodí nikomu z nás. 🙂

  georgieMT82

  21.01.2014odpad!

  Hmmm, tak čo to tu majstrovi bublá v hrnci spod tej pokrievky? Štipku Coelha, štipku Osha, žblunk! "The Secret" má takisto poctivo naštudované, ako pozerám, žblnk! Bože, toľko ingrediencií! Už to začína kypieť, pridáme zopár príbehov ukradnutých reálnym ľuďom mesta Martin a blízkeho okolia. Len aby sa z toho kompótu (či kompilátu) niekomu nespravilo nevoľno! Ak by k tomu maestro priložil povedzme diskografiu svojej kapely Lunatic Gods na CD, to by bol úspech zaručený. To by človeku prečistilo črevá lepšie ako dezert "Dobrá máma" aj so všetkými svojimi probiotickými kultúrami! Ale maestro má v jednom pravdu… nezbierajte CD-čka! Škoda peňazí, radšej si to zadarmo sťahujte…

  anteza

  19.01.2013

  Veľmi dobré počteníčko. Vtipné a logické vysvetlenia ako dospieť k vlastnému šťastiu, k láske.