Školačka Kristýnka PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Školačka Kristýnka

Hlavní hrdinkou výtvarně velmi atraktivní knihy je šestiletá Kristýnka, která půjde po prázdninách do školy. Kristýnka má o škole své představy. Avšak ne vždy se tyto představy shodují se školním řádem. Náhoda, nepozornost či špetka smůly jsou kořením jejího života. Ale Kristýnka se nevzdává. Dál se snaží být hodnou žákyní a dobrou sousedkou paní Klemšové, chovatelce líného kocoura Mansura. A že se při čtení Kristýnčiných školních patálií budete smát, o tom není pochyb. Kniha je určena dětem od šesti let, ale může zaujmout i děti předškolního věku.Kniha v českém jazyce!


Stažení Školačka Kristýnka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Školačka Kristýnka (0.00 EUR)


Stažení Školačka Kristýnka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  MartinaF

  21.05.2014

  Velmi roztomilý příběh, u kterého jsme se při čtení bavily. Příběh je psaný jednoduše a srozumitelně a rozhodně nás velmi zaujal. Navíc musím pochválit i ilustrace, protože se nám hodně líbily. Zvláštností by mohla být barva i barva – na černém podkladu je bílý text. Určitě to nebyla poslední přečtená kniha od této autorky. 🙂