Silné ženy, slabí muži PDF, ePub, Kindle

By | 05/31/2018

Silné ženy, slabí muži

Osem historických príbehov odohrávajúcich sa v rozpätí dvoch tisícročí zachytáva život žien, ktorým sa podarilo uplatniť vo svete ovládanom mužmi. Všetky oplývali vlastnosťami, ktoré sa všeobecne pokladajú za ´neženské´ – mali silnú vôľu, ctižiadostivosť a schopnosť presadiť sa. To však neznamená, že tieto ženy používali iba mužské prostriedky moci. Vedeli šikovne zužitkovať aj svoj pôvab a umenie milovať, ktorými boli štedro obdarené.Kniha v českém jazyce!


Stažení Silné ženy, slabí muži zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Silné ženy, slabí muži (0.00 EUR)


Stažení Silné ženy, slabí muži zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Starke Frauen – Schwache Männer

  Žánr:
  Literatura naučná, Historie
  Vydáno: , Ikar (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Markéta137

  02.11.2017

  Čtivé příběhy o ženách, které byly skutečně tím pomyslným krkem.

  kejty91

  04.02.2017

  Pokud hledáte informace či další příběh o někom dalším (v mém případě to byla vévodkyně Markéta Tyrolská) tak se vám kniha hodí. Jinak číst o dalších panovnících a jejich osudech, o kterých nic nevím bylo ztrátou času. KNiha je to dobrá k doplnění informací ale jinak nic víc nenabídne.

  Ivanule

  23.01.2016

  Tak další historická knížka,u které jsem si zase ráda přečetla o osudech žen a jejích manželů,co všechno si nechali líbit nebo když už prostě manželovi nevyhovovaly,tak se jich třeba v době Kleopatry zbavili,jinak například je zde pěkně vykreslen příběh Wallis a Eduarda,a o jejich cestě k tomu,aby mohli být spolu,prostě historické povídání to je něco pro mě:))

  Oter

  09.06.2014

  Z názvu jsem si myslela, že kniha bude pojata velmi feministicky, ovšem není tomu tak. Autorka sice píše o "silných" ženách, které hrály nemalou roli v dějinách, ovše drží se dobových materiálů a faktů. Je však určena pro milovníky celé historie, protože jsou zde osobnosti jak z antiky, tak z novodobé historie.