Shakespearova kletba PDF, ePub, Kindle

By | 07/05/2018

Shakespearova kletba

Když Kate Stanleyová začíná ve starobylém skotském sídle režírovat divadelní představení Shakespearovy „prokleté“ hry Macbeth, nemá nejmenší tušení, že legendární kletba zanedlouho dostihne i ji. Nejdřív se vynoří podivné dokumenty o herci, který byl za Shakespearových časů před představením zavražděn. Vzápětí zmizí i někteří z Katiných herců a na místě, kde údajně stával hrad krále Macbetha, se objeví čerstvě prolitá krev. Záhadná tarotová karta zavede Kate do lesa, kde najde mrtvolu ženy, jež přišla o život za bizarních okolností, až hrůzostrašně připomínajících pohanskou rituální vraždu.
Kate vzápětí zjistí, že uvízla v pasti: policie ji pokládá za podezřelou a vrah si ji zvolil za svou budoucí oběť. V této situaci nemá jinou možnost, než pustit se do pátrání na vlastní pěst. Společně se svým přítelem Benem Pearlem se vypraví na honbu za ztracenou původní verzí Macbetha, která údajně obsahuje popis čarodějnických rituálů a zapovězené vědění. Kate se k těmto informacím staví skepticky, jenže kdosi je jiného názoru – kvůli čarodějným formulím a prokletému rukopisu, jenž je údajně nejtemnějším Shakespearovým tajemstvím, je ochoten k čemukoli. A ten kdosi je nepředstavitelně krutý a vynalézavý vrah…Kniha v českém jazyce!


Stažení Shakespearova kletba zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Shakespearova kletba (0.00 EUR)


Stažení Shakespearova kletba zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kate Stanleyová (2.)

  Originální název:

  The Shakespeare Curse (2008)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (12)

  Přidat komentář

  zazvorka

  05.08.2017

  Až při čtení jsem pochopila, co znamená název knihy. Je to jisté – Shakespeare tu zatracenou knihu proklel! A kletba zabrala – ke čtení ji rozhodně nedoporučuji. Anotace knihy zněla slibně, ale realita byla velkým zklamáním. Dočetla jsem jen s velkým sebezapřením. První díl nebyla žádná výhra, ale dalo se to. Tohle je jasná prohra.

  MíšaS.

  01.05.2017

  Do půlky mě kniha nebavila, od půlky jsem se to nutila číst. Je to jen samé co kdyby, co kdyby, co kdyby, ale nikde nic.

  Ciarra

  19.03.2016

  Ačkoli anotace na knize byla zajímavá, knihu jsem nedočetla. Pokud neznáte Shakespearovo dílo, nepochopíte dějové narážky. Až přelouskám Shakespeara (jestli vůbec někdy), tak se ke knize možná vrátím. Do té chvíle bude další položkou v mém seznamu Nedočteno 🙂

  kolacky

  13.01.2016

  Já jsem dočetla, ale velké zklamání. Oproti 1. dílu, kde jsem měla komu fandit, tady to nešlo.

  Isew

  12.09.2015

  Nedočteno. Překombinované. Zmatené. A to jsem velký fanda Shakespeara.

  zdazilek

  04.05.2015

  Knižka se četla dobře, byla docela napínavá a chtěla jsem vědět jak vše skončí. Ale na druhou stranu to bylo vše těžko uvěřitelné, taková pohádka.

  Evik30

  29.09.2014

  Musím souhlasit se čtenáři kteří píší že tato kniha za moc nestála. Ke čtení knihy jsem se musela nutit, moc mě nebavila. Je spíš pro puberťáky. Autorka chtěla napsat něco na co neměla. Hodně překombinované, zmatečné a rozhodně ho dně ale hodně slabší než první díl.

  uhložrout

  09.06.2014

  Nic pro milovniky thrillerů.. Postavy schematické, nesympatické, hlavní hrdinka osciluje mezi genialitou a demenci Děj překombinovaný, divný mišmaš – připomíná mi stylem fantasy pro náctileté. Nemusím být wiccanem, abych uhodl, že autorka měla honorář závislý na počtu stranek. Děkuji, příště už ne.

  jefff

  26.09.2013

  Oproti prnímu dílu velmi velmi slabé. Když jsem byl po prvním díle natěšený na dvojku, dostálo se velkého zklamání. Děj je strašně vynucený a neplyne přirozeně. Autorka oproti Vraždám knihu napsala z důvodu velkého komerčního úspěchu na který chtěla navázat, ale nefunguje to. Jedna z nejhorších knížek, které jsem za poslední dobu četl.

  bbara155

  26.06.2013

  Čtivý a napínavý příběh. Pro mě poučení o současných čarodějnicích a hlavně o divadelní hře Macbeth. Na rozdíl od předchozích hodnocení se mi kniha nezdála nudná, snad mohu souhlasit jen s tím, že byla kapku překombinovaná. Ale nevadilo mi to.

  luciasek86

  16.05.2013

  Tato knížka se mi moc líbila má v sobě tajemno, děj dokáže zaujmout je čtivá a má vše co má mít knížka tohoto žánru. Můžu vřele doporučit 🙂

  Verousek

  03.06.2012

  Tahle kniha se mi líbila, měla celkem působivý a zajímavý děj. Zprvu jsem měla trochu problém se do ní začíst, ale pak jsem byla ráda, že jsem knihu "přelouskala". Řekla bych, že o Shakespearovi kolují různé teorie (a bude vždy zajímavé o něm číst) a J.L.Carrell jen možná lehce rozvinula jednu, která jí přišla zajímavá, nicméně se zde projevil její smysl pro vyprávění, protože samozřejmě část informací je nepravdivá