Série C-L PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Série C-L

Na kilometru 297.3 poštovní vůz explodoval. Ohnisko výbuchu bylo zcela jistě uvnitř vozu, a to v jeho přední polovině. Bylo použito směsi dvou tuhých výbušných látek, hexogenu a tritolu … Příběh Série C-L … staví na bystré, aplikované logice i na charakteru Velkého detektiva, jímž se stal muž sice vnějškově nenápadný, ale plně hořící pro romatiku svého řemesla.
(www.pitaval.cz)Kniha v českém jazyce!


Stažení Série C-L zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Série C-L (0.00 EUR)


Stažení Série C-L zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kalaš – Karlíček (2.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  borsalino_csfd

  16.07.2017

  Film znám celkem dobře, proto mě překvapila literární předloha, kterou filmaři využili asi jen ze dvou třetin a zejména docela jiným závěrem, který mě opravdu překvapil. Major Kalaš už od poloviny zvyšuje tempo vyšetřování a čím je blíže odhalení, tím více nachází mrtvých kompliců vlakové loupeže. V závěru knihy děj kulminuje s tandemem Kalaš a bystrozraký Karlíček.

  moničina

  13.04.2017

  Kniha ma bavila iba na začiatku, potom to bolo nudné a prekombinované. Film bol výborný a to je možno ten problém, mala som očakávania aj od knihy. Podoba knihy s filmom iba zo začiatku, ináč úplne odlišný dej.

  Iva B.

  04.04.2017

  Vyhrabané u rodičů a hned jsem si řekla, že to dám do výzvy :-)! Zfilmováno jako Na kolejích čeká vrah v hlavní roli s Jiřím Sovákem jako majorem Kalašem.

  Hodža

  02.08.2016

  V Rúži České Budějovice vycházela na přelomu 60.a 70.let řada brožovaných knížek Statečná srdce…a tady vyšly i Fikerovy dobrodružné příběhy z prostředí Kanadské jízdní policie…a dodnes mi utkvěly v paměti. Třeba "Tříoký jezdec" či "Nejdřív já"..to byly prostě bomby! :)))

  ber-tram

  25.07.2016

  Že jde o Kalaše, jehož mám tendenci srovnávat s nedávno potkaným Exnerem, se dozvídám jen z oslovení v dopise až v závěru knihy, která je líčena v naléhavé ich-formě a čte se také naléhavě. Příběh jde svojí cestou, film Na kolejích čeká vrah rovněž, společnou mají iniciační explozi. Detektivní spád a shon tady vibruje daleko mocněji než v Exnerovi, když už porovnávám, ten si vyšetřuje jakoby lážo plážo, kdežto Kalaš to hrne do sebevyčerpání, a přesto neztrácí chuť pro suchý humor. Nevěřím, že další Fikerovky Sérii C-L přemůžou, když je považována za vrchol tvorby, ale kdyby to aspoň mohla být plichta, Fiker napochoduje do mé čtenářské stáje! 34/16

  mapet85

  05.07.2016

  K autorovi som sa dostal náhodou a ku knihe ešte väčšou. 🙂 O to ale bolo milšie moje prekvapenie a zážitok z celej knihy. Ide o staršie dielo z 50-tych rokov 20-teho storočia a pre mňa bola kniha čarovná, či už miestami archaickým štýlom, samotným prostredím starej Prahy, jednotlivými postavami či peknými ilustráciami.

  Kniha je písaná z pohľadu hlavného vyšetrovateľa v Ja forme a je podávaná ako retrospektíva. Zaujímavé pre mňa bolo, že počas celého čítania nebolo meno vyšetrovateľa ani raz spomenuté. Ide o klasickú detektívku s vystavaným a vygradovaným dejom. Obsahuje prvky thrilleru a aj psychológie. Nechýbajú tu ani humorné vsuvky samotného vyšetrovateľa či jedného z detektívov – Karlíčka, ktorý sa horlivo púšťa do vyšetrovania a svojimi názormi a niekedy zvláštnymi myšlienkovými pochodmi posúva vyšetrovanie vpred.

  Knihu odporúčam a od autora si určite ešte niečo prečítam. 🙂

  Bradavička

  24.02.2014

  vzhledem ke stáří knihy si nejsem jistá některými frázemi a slovy (víte někdo, co je to bateriová svítilna ? 😀 ), ale jinak to bylo opravdu dobré a napínavé!

  Milf

  08.05.2012

  Jeden z prvních příběhů stojících u základů edice Smaragd. Autor zde opouští žánr detektivky a Série C-l se stává čistokrevným thrillerem, který čtenáře udržuje v napětí až do poslední chvíle. Dle mého názoru nejlepší Fikerova kniha.