Šepot v rajské zahradě PDF, ePub, Kindle

By | 05/28/2018

Šepot v rajské zahradě

Druhá sbírka básní talentovaného kadaňského autora vydaná v prestižní edici Básníci třetího tisíciletí. Milevský básník Zdeněk Urbánek o této knize napsal: "Básně Daniela Marcikána jsou blízké mému srdci a je moc dobře, že je nenechává ležet v šuplíku. Tam by ležely ve tmě a nikoho by nepotěšily. I kdybych byl jediný, komu jsou tyto básně milé, mělo smysl je vydat. Jsem si však jist, že jeho básně potěší daleko větší okruh čtenářů a čtenářek." A opavský básník Jiří Pělucha k tomu dodal: "Kdybych měl k něčemu přirovnat poezii Daniela Marcikána, napadne mě slza na tváři Dona Quijota. S příchodem žádoucích paprsků slunovratu se v ní zračí duha protkaná tmavými barvami smutku či marnosti. Mísí se v ní pestré barvy fantazie s decentními odstíny lásky a touhy lemované mlhavým obloukem nevyřčeného. Až se mi chtělo autora pobídnout: Na odiv slunci a k potěše čtenáře uroňte co nejvíce slz!“Kniha v českém jazyce!


Stažení Šepot v rajské zahradě zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Šepot v rajské zahradě (0.00 EUR)


Stažení Šepot v rajské zahradě zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Poezie
  Vydáno: , Alisa
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)