Sedm mongolských koní PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

Sedm mongolských koní

Román z Mongolska a Asie 13. století, z doby, kdy Čingischán dobývá s jízdními sbory zbytek dosud neporobené Asie. Ústřední postavou je Čingischánův druh z mládí, maličký maršál, který se svými sedmi podivuhodnými hřebci táhne v čele armád až k Donu a k bitvě na řece Kalce. Mongolská "bylina" (P. Eisner) založená na studiu mongolské kultury, válečnictví, fauny, flóry, klimatologie a mnoha jiných věcí.
Páté vydání.Kniha v českém jazyce!


Stažení Sedm mongolských koní zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Sedm mongolských koní (0.00 EUR)


Stažení Sedm mongolských koní zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  JanoMedokys

  04.08.2017

  Knižku som zobral do dlaní a celé hodiny som ju nepustil. Pohltil ma nesmierne poetický, občas možno trochu archaický český jazyk. Príbeh nie je vyslovene nervy napínajúci, historicko dobrodružný, ale je veľmi čítavý a niektoré pasáže majú blízko k básňam v próze. Asi 10 hodín venovaných tejto knižke vôbec nebolo stratených.

  braunerova

  28.05.2016

  Kdysi jsem tuhle knihu už četl, ale nezanechala ve mě žádnou stopu, a ani napodruhé to nebylo lepší. Spíše než historickou knihu mi to připomínalo lidovové vyprávění:

  "Murad se zastavil a díval se vypoulenýma očima na sedm rudých tlam, mířících k němu nad čarovně se lesknoucímu vinicemi. Když uviděl i sedm svalnatých hrudí, stěsnaných vedle sebe jako zeď první vlny povodně, začal křičet pronikavým zoufalým hlasem: Při ořích supících a jiskry sršících stůjte!"

  woodward

  19.08.2015

  Syn legionáře, který se později spustil s bolševikem, ještě předtím však stačil napsat dvě nádherné knihy. Po dobrodružném románu Neklidná hranice o českém dezertérovi v divočině na mongolsko-sibiřském pomezí (jejž napsal s pomocí otcových deníků), vytvořil tohle omamně krásné dílko o štvanici Džingischánových vojsk za prchajícím poraženým šachem Chvárezmu. Kdo má pocit, že potřebuje ke čtení této knihy získat nějaký "background". velmi doporučuji knihu "Džingischán" od Harolda Lamba.

  Nahnilaruka

  22.10.2014

  Kniha velmi poutavá, autor vyniká v barvitém popisu přírody, prostředí a částečně i charakteristice postav. Nezaobírá se však charakterem postav do hloubky,spíše povrchně tak, aby byl čtenář s to pochopit jednání postavy a děj. Děj sám o sobě vlastně ani není stěžejní, přišel mi dokonce až fádní a místy nudný. Ale závěr, ten překvapil a velice jej oceňuji.

  Styl psaní je náročnější na čtení a proto nemusí uchvátit každého, ale tak tomu již u próz bývá. Někdy je text trošku těžkopádný a některé části textu jsou jako přes kopírák. To však nemění nic na tom, že se jedná o velmi kvalitní dílo z české dílny. Neměl by si ho nechat ujít nikdo, kdo má rád asijskou kulturu či konkrétně dobu mongolských válečných výpadů. Jedna z nejlepších próz, co se mi dostala do rukou – moc jsem jich nepřečetl, tenhle žánr mě moc nebaví :D. 85%

  Blue

  29.06.2013

  Kdo by to do toho Fábery řekl? Tohle je skutečná literatura. Podmanivý příběh psaný vysoce stylizovaným literárním jazykem. Taková nečekaná literární lahůdka.