Rytíři temné pověsti PDF, ePub, Kindle

By | 04/27/2018

Rytíři temné pověsti

Rytíři Gabaly, bájní ochránci Devíti vévodství zmizeli v bráně plné démonů, vedoucí mezi světy. Zůstal jen jeden – Manannan, jemuž instinkt říká, aby zůstal. Teď je z něho zbabělý rytíř, pronásledovaný vlastním svědomím. Vévodství jsou zaplavena vraždami a černou magií. Stahují se bouřková mračna války. Manannan přijíždí do Přímořského lesa, kde se připravuje čelit svému nejtemnějšímu strachu, neboť musí projet onou strašnou bránou a najít své ztracené společníky. A na druhé straně odhalí tajemství, které mu rozerve duši na kusy…Kniha v českém jazyce!


Stažení Rytíři temné pověsti zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rytíři temné pověsti (0.00 EUR)


Stažení Rytíři temné pověsti zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Vampýří sága (1.)

  Originální název:

  Knights of Dark Renown

  Žánr:
  Romány, Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , Perseus
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Gothard

  02.08.2015

  Nevím, zda jsem jediný, ale knihy Davida Gemmella se mi navzájem docela pletou. Téměř všechny jsou hrdinské fantasy, jsou vyprávěny přibližně stejnými autorskými postupy, autor má jasný styl, který se nesnažil měnit. A k tomu nějaká ta zrada, prokletí, bojovník, který ztratil smysl života a pak ho zase našel, osamělí hrdinové, kteří nejdřív rezignovali a pak (za cenu nemalých obětí) zvítězili, mýty a pověsti. Několikrát se mi stalo, že jsem v knihovně sáhl po titulu, který jsem neznal, a když jsem knihu prolistoval, zjistil jsem, že jsem ji vlastně již četl, jen jsem si nepamatoval název a dějový rámec. Ale Rytíři temné pověsti jsou v tomto směru výjimkou, protože obsahují silné motivy a dobře napsané postavy. Určitě jedna z nejlepších heroických fantasy, které jsou na našem trhu dostupné. Kdo nezná Gemmella a chtěl by si přečíst pouze jednu jeho knihu, doporučoval bych právě tuto.

  MP17

  09.02.2015

  Můj tajný tip mezi Gemmellovými knihami. Originální příběh, charismatickými postavami, které by samy utáhly celý příběh, autor až nehorázně plýtvá, ale přece je tu jeden, který vyčnívá nade všemi a nejen v této knize, ale i nade všemi v celém Gemmellově díle – Manannan, pro mě osobně po všech stránkách dokonalý hrdina skrz naskrz sympatický.

  borknagar

  06.12.2014

  Tato kniha se mi moc líbila. Klasický Gemmell a přece v něčem jiný. Vampýří ságu jsem nikdy od Gemmella nečetl a moc mě ani nelákala. Byla by chyba nepřečíst si tento strhující fantasy román. Mnozí spisovatelé by se mohli od pana Gemmela učit. Nepřekombinované, napínavé, strhující a i výchovné. Teď mě čeká Světlonoš, který tu není moc dobře hodnocen, tak uvidíme. Zatím mě Gemmell nezklamal a když mám chuť na nějakou hrdinskou fantasy, vždy sáhnu po jeho knihách…..

  Eigis

  11.06.2014

  Musím říct, že příběh, který se na rozdíl od mnoha jiných Gemmellových děl, odehrává během relativně krátkého časového úseku, mě dost potěšil. Kniha má zpočátku nádech tajemna, ale postupně se přetváří na pro autora typické vedení války proti silnějšímu nepříteli. Škoda jen, že příběh nebyl delší, byl bych ocenil delší úsek zabývající se střety mezi oběma skupinami rytířů.

  IlMagnifico

  28.12.2013

  I když nejsou Rytíři temné pověsti úplně bez chybiček, jedná se o výbornou strhující knížku, která si právem zasloužila být součástí Sapkowskiho kánonu 85 základních děl fantastiky. Rozhodně doporučuji.