Rodina Robinsonů PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Rodina Robinsonů

Při plavbě z Anglie do Austrálie najede loď v bouři na útes a ztroskotá, všechny záchranné čluny odplují a na blízký ostrov se uchýlí jen jedna jediná rodina. Ostrov je zcela opuštěný, ale podmínky pro přežití jsou na něm příznivé a trosečníkům se z lodi podaří zachránit dokonce i nějaká hospodářská zvířata a hlídací psy. Přes všechny obtíže dokážou pastor s manželkou a čtyřmi syny na pustém ostrově nejen vytvořit útulný domov, v novém způsobu života naleznou dokonce zalíbení a zažívají tu mnoho poučných i zábavných dobrodružství, díky kterým se nakonec ještě více sblíží. A jak to všechno nakonec dopadne? Zachrání se naši "Robinsoni"?Tento klasický příběh v komiksovém provedení je zajímavým a poučným čtením pro všechny milovníky dobrodružství a napětí a bude se líbit čtenářům již od 8 let.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rodina Robinsonů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rodina Robinsonů (0.00 EUR)


Stažení Rodina Robinsonů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Der Schweizerische Robinson (1812)

  Žánr:
  Dobrodružné, Pro děti a mládež
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (32)

  Přidat komentář

  igortom

  02. ledna

  Nejlepší pro děti

  danny_21

  10.11.2017

  Jestli tohle nebyla moje nejoblíbenější robinsonáda dětství ( možná ještě společně s Verneovými Dva roky prázdnin ) ať se propadnu do Východního Německa. Na první pohled pustý ostrov, na kterém ale celá rodinka Švýcarů objevuje nečekané věci, zvířata i trosečníky a má všechno, co kluk kdysi před lety hledal při honbě za dobrodružstvím. Tohle je srdcovka – 100 %

  tom035

  29.10.2017

  Vynikající knížka, doporučuji. Knížka Vás zavede zpátky do dětství.

  Makkulka

  09.10.2017

  Krásná kniha pro děti i dospělé. Jako malá holka jsem ji četla několikrát a nyní se líbila i mému desetiletému synovi.

  NinušFantasy

  15.07.2017

  Kniha byla moc hezká. Líbil se mi děj i zpracování.

  Kni-Homolka

  03.07.2017

  Výborná kniha, mnohem lepší než pravý Robinson, kde se na pěti stránkách popisuje jak vypadá pláž apod. Příběh má celkem spád, čtenář se rychle sžije se všemi členy rodiny a zamiluje si okolní krajinu. Když jsem knihu četla, hrozně moc jsem chtěla vyměnit nudnou Prahu za stromový dům na opuštěném ostrově. Na konci knihy mi bylo líto, že se všechny děti vrátí do Evropy, ale na druhou stranu na pustém ostrově jen tak lehko nevystudujete.

  babicka_amalka

  16.02.2017

  knížku jsem měla radši než "skutečného" Robinsona;

  Lyzarka79

  24.01.2017

  Četla jsem ji jen kvůli čtenářské výzvě. Druhou polovinu jsem četla každý druhý řádek, nedalo se to dost dobře číst v dospělosti celé… je to napsané naivně, dětsky, ale dětem by se mělo po dočtení říci, že to není v reálu na ostrově ale ani v životě možné… mít na co si vzpomeneme a všechno by se dařilo tak snadno… škoda.

  kacaabba

  01.11.2016

  Číst to jako dospělý, tak se tomu směji a určitě nedočtu. Ale jako dítě jsem tuto robinsonádu miloval.

  Scarlett80

  08.10.2016

  Knihu jsem četla jako dítě a nepřála jsem si potom nic jiného než ztroskotat na pustem ostrově 🙂 podruhe jsem ji četla jako dospělá. Koupila jsem si ji v antikvariátě a dodnes ji mám v knihovně a doufám, že si ji jednou přečte i muj syn 🙂

  Cinik

  02.08.2016

  Jako kniha pro mládež dobré. Škoda že autor nezacházel s přírodopisnými reáliemi podstatně uvážlivěji…

  jiri.one

  21.02.2016

  Knihu jsem četl jako dítě a do dnes si pamatuji, jak jsem ji dočetl a rovnou začal číst znovu :). To jsem do dnešního dne s žádnou knihou znovu neudělal :). Asi si ji budu muset zase někdy přečíst, myslím, že u našich stále je :).

  Bahati

  24.01.2016

  Vedle Verneovek moje nejoblíbenější dobrodružná kniha z dětství.( čteno kolem 12 roku věku ) Přesto, že dnes se dětem dostane do ruky spíš Harry Potter nebo Deník malého Poseroutky, stojí za přečtení přesně kvůli popisu budování všeho nového, objevování a soudržnosti rodiny . Tak proč nerozvíjet dětskou fantazii ve slaďoučké robinzonádě. Dvě stě let starý příběh a přesto pořád čtivý, tak promiňme autorovi bujnou fantazii při popisu exotického ostrova.

  woodward

  14.08.2015

  Dílko určené dětem, s jasně výchovným záměrem. Dneska už se k němu vracím jen málokdy, vyloženě z nostalgie. Jako kluk jsem to měl rád, i když už tehdy mi ti sloni a mroži žijící v jednom koutě světa vedle sebe trochu šli na nervy.

  adbrko

  26.12.2014

  Asi jsem ji četla moc pozdě. Úspěchy při vytváření nového živobytí popisované na tolika stránkách mě po chvíli přestaly bavit. Bylo milé, že se jim vše dařilo, ale na mě také dost jednotvárné.

  Jia

  30.06.2014

  Jako dítěti se mně knížka moc líbila. Možná pro ten optimismus, který z ní dýchal, pro tu pospolitost rodiny, jak všichni drželi při sobě a vždycky si v každé situaci dokázali poradit. Knížku mám pořád schovanou a jednou si ji určitě znovu přečtu.

  DreamR

  11.12.2013

  Knihu jsem přečetl 2x a musím říct, že mě zaujala víc, než původní Robinson od Defoa.

  Milda58

  29.11.2013

  Asi všechny předchozí autory příspěvků naštvu. Přestože se občas rád vrátím k literatuře pro mládež, tento příběh je tak naivní a sladký, že se to v mém věku už fakt nedá číst. Tak pro děti do 8 let.

  Skye Isis

  27.06.2013

  Četla jsem to snad desetkrát. Vážně, nekecám! Vracela jsem se k tomu pořád dokola a pořád mě to bavilo. Kam se hrabe Robinson Crusoe? Celá rodina, která ztroskotá na pustém ostrově, je mnohem zajímavější. Fascinovalo mě, že dokážou žít bez civilizace, jen tak sami… Po přečtení této knížky jsem si jako malá trochu naivně přála ztroskotat na pustém ostrově 😀

  delena4ever

  21.06.2013

  Knihu jsem poprvé četla jako malá holka a od té doby se k ní ráda vracím. Dějově mi přišla o dost zajímavější než Robinson Crusoe. Rodina to ale měla mnohem jednodušší než Robinson už proto, že nikdy nepocítili tu samotu, která Robinsona trápila roky.

  kacaabba

  30.01.2013

  Vidím to obdobně jako Yalka. 100 % je za to, jak jsem knihu miloval v době svých …náctin. Dnes, poté co jsem jí četl dětem, bych musel přiznat knize tak jednu hvězdičku (to proto, že člověk očekává dobrodružnou knihu a nikoli pohádku)… Ale už se těším, až si s dětmi přečteme volné pokračování od Verna – Druhá vlast. Ten bude, dá se předpokládat, mnohem realističtější.
  Kniha Švýcarský Robinson byla zfilmována.

  Yalka

  02.01.2013

  Samozřejmě by se na tom dala najít spousta much. Je to přestřeleně didaktické, je tam spousta faktických přírodopisných chyb. To by mi ani zde povolených 6000 znaků nestačilo, kdybych se měla rozepsat o všem, co mi tam vadí…
  Ale víte kolikrát jsem to četla, a jak se mi to líbilo, když mi bylo tak 11 až 13? V rámci žánru čistých 100 %.

  Selinute

  30.10.2012

  Pěkná knížka, ráda se k ní vracím.

  bosorka

  03.03.2012

  Opravdu kniha pro mnoho generací, ke které se navíc můžete nespočetněkrát vracet. Četla jsem mohokrát a pokaždé hltala s nadšením. Kam se hrabe Robinson Crusoe.

  smoulinkas

  29.02.2012

  super kniha, ráda čtu i v dospělosti

  věra

  28.02.2012

  Perfektní kniha,četla jsem ji v dětství i v dospělosti mockrát a určitě ji ještě budu číst.

  Val

  20.02.2012

  Jedna z nejmilejších knih mého dětství….

  Evelin

  18.02.2012

  Knihu jsem četla už dávno, ale ráda na ni vzpomínám. Moc pěkný příběh, a jak zde už bylo psáno, lepší než Robinson Crusoe.

  Rou

  05.01.2011

  Jedna z mých nejoblíbenějších knížek dětství. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

  bovinka

  I já tuto knihu miluju, vracela jsem se k ní několikrát.