Říkal jsi ti amo PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Říkal jsi ti amo

Příběh mladé Češky, která se jedné letní noci zamiluje do atraktivního cizince. Pod jeho vlivem začíná měnit své každodenní zvyky a zcela podléhá nejen kouzlu romantického muže, ale především Itálie. Je snad konečně zamilovaná? Ale do koho víc – do Massiho nebo do božské italské kuchyně? Hrdinka je okouzlena středomořským způsobem života la dolce vita a s humorem přibližuje římské zvyklosti, charakter italských mužů, návštěvu rušných trhů, i to, jak správně vařit pastu. Kniha je plná vzpomínek na Itálii, podmanivého vyprávění o pozoruhodnostech a krásách Lazia, a nadto je proložena desítkami lahodných receptů odkoukaných přímo z kuchyně italské mamma.Kniha v českém jazyce!


Stažení Říkal jsi ti amo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Říkal jsi ti amo (0.00 EUR)


Stažení Říkal jsi ti amo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Pro ženy, Literatura česká
  Vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (10)

  Přidat komentář

  DominaCZ

  28.02.2016

  Jsem teprve na straně třináct a už mě rozsekala hláška u popisu, kde vaří snídani, bere pánev a " díky silnému orgasmu se mi ruce velmi třesou " ….
  Nevím, jestli chci zjišťovat, jestli se v tomto duchu ponese celý láfstory…

  No, přečteno. Ježíši.
  No ve zkratce: poněkud posedlé. Jak láskou k němu, tak sobě samé – je vskutku sebevědomá až do nebe ( KAŽDÝ na ni VŠUDE den co den píská hvízdá a zve na kafčo.. hmmm)..
  Hysterické to bylo i ohledně tý země, třeba pro mě, která Itálii moc nemusí, mi popisy údajný nádhery těch míst nevykreslí atmosféru, jaká je asi potřeba.
  Co mě fakt štvalo, je to, že neustále pomlouvala české zvyky a vše, co se tu dělá nebo jí. Když je Italy tak úžasná, proč tam nezůstala, žé?

  Týnka94

  16.02.2016

  Děj knihy nebyl nijak záživný, jediné co se mi líbilo, byly recepty. Za mě dvě hvězdičky jen kvůli receptům.

  Briv

  04.02.2016

  Četla jsem knihu s podobným tématem (Léto v řecké taverně) a ta mi připadala daleko lepší. Recepty OK, ale ten děj – neděj… Nezaujalo mě to a kniha mi připadá jako kopírování od jiných spisovatelů.

  Hvězdice

  27.01.2015

  Na knize mě zaujaly hlavně recepty a většinu z nich jsem i vyzkoušela. Nelíbí se mi ale kopírování celého nápadu…s něčím podobným přišla již jiní. A nelíbí se mi… pro mě zcela nepochopitelné ..zveřejňování soukromí a intimit. Přesto, hlavně kvůli receptům, ke kterým se opakovaně vracím, nelituji utracených peněz.

  Lupinka9

  11.02.2014

  Kniha mě bohužel vůbec nezaujala.

  mgraja

  09.08.2013

  užasné chutná knížka plná slnka a lásky k Taliansku… mńammmm

  Niki

  27.05.2013

  Děj mi přišel nezajímavý, recepty mi v knize vadily.

  bookcase

  15.05.2013

  Kuchařka s poetickým vyznáním lásky k jednomu Italovi i Itálii jako takové. Recepty vypadají slibně, člověka to láká okusit tuhle kuchyni. Ale od příběhu jsem taky čekala trochu víc.

  čohynka

  13.04.2013

  Recepty na jedničku, děj nepříliš zajímavý..

  Locika

  05.02.2012

  Na tuhle knížku jsem se hodně těšila. Miluju vaření a cestování… a to jsem hlavně od knihy očekávala + nějaký poutavý příběh. Ovšem, zklamala mě. Jediný důvod, proč jsem ji dočetla, byly recepty, kulinářské vychytávky a zážitky spojené s jídlem.

  Zpočátku mě kniha velmi zaujala zcela subjektivním, poetickým rukopisem. Ale v tomto duchu se nese celá kniha, což už je na mě příliš. Skoro v každé větě lze najít různorodá obrazná pojmenování, a už to není nic originálního.

  Co mě ale nejvíc od knihy odradilo a málem dovedlo k tomu, abych ji odložila, bylo spisovatelčino popisování vlastní osoby. "Mám obličej…, v němž zakotvily oči modré jako římské nebe. … mám i široké boky a tím pádem i pěkný kulatý zadeček." atd. atd.

  No, tohle na mě bylo už příliš a u dobré spisovatelky jsem se s tímhle nesetkala.