Revír bez hranic PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Revír bez hranic

Přepracované a rozšířené vydání ilustrace, obálku a vazbu navrhl Zdeněk Burian, graficky upravil Miloslav Torn, 64 stran hlubotiskových příloh.
dobrodružně motivované lovecké povídky,odrážejí především autorovy zkušenosti nabyté v lesích Karelie, sibiřské tajze, v turkmenských a kazachstánských stepích Sovětského svazu. Detailní popisy lovu různých druhů zvěře (od ptáků a ryb až po kance, vlka, rysa, losa, medvěda či tygra) jsou v nich doprovázeny lyrickými popisy přírody v různých ročních obdobích i poukazy na potřebu její ochrany. Jsou základní dějovou osu jednoduše komponovaných románů, situovaných většinou opět do KarelieKniha v českém jazyce!


Stažení Revír bez hranic zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Revír bez hranic (0.00 EUR)


Stažení Revír bez hranic zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Příroda, zvířata
  Vydáno: , Svět sovětů
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Fan58

  22.11.2016

  Je to již 45 let. Každé prázdniny u babičky pod Brdy ve Hvožďanech u praskajících kamen ožívaly příběhy Oněga, Vlci, Ryby vodního ráje. V roce 2010 jsem koupil velmi zachovalý exemplář, jen tak z nostalgie. Pořád je v ní kouzlo mládí, sny o lovu a krásné přírodě, včetně ilustrací nepřekonatelného Zdeňka Buriana

  kalache

  14.10.2016

  …trochu mě prudí ten "revír",ale příroda a ilustrace nezklamou…

  woodward

  02.02.2016

  Byl to komundíra, ale o lese, o zvířatech, o lovech na medvědy, losy a dvoumetrové štiky, uměl psát nádherně. Bohužel se občas pokoušel i o "romány" v kterých to bylo samej špión a nepřítel socialismu. Ale Revír bez hranic zůstal z větší části těchto excesů ušetřen, a jako kluk jsem ty jeho historky (nepochybně po myslivecku a po rybářsku vydatně přibarvené) hltal s očima navrch hlavy.