Rádce velkých rádžů PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Rádce velkých rádžů

Historický román z indického prostředí 3. století před n. l. tvoří rovnocenný protějšek k autorovu Faraonovu písaři. Dějovou linii tvoří životní příběh prvního rádce panovníka staroindického impéria Ašóky, rádce Rádhagupty, a tood jeho bráhmanské výchovy v mládí přes jeho účast na politickém životě až po křeslo nejvyššího královského úředníka. Autor sleduje i jeho složitý duševní vývoj, mířící od askeze na pozadí staroindických náboženských a filozofickýchpředstav k činorodému životu ve prospěch společnosti.Kniha v českém jazyce!


Stažení Rádce velkých rádžů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Rádce velkých rádžů (0.00 EUR)


Stažení Rádce velkých rádžů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  maryzka

  18.04.2016

  Nevím jak to hodnotit. Kdysi dávno si pamatuji, že mě to doporučila jedna učitelka, ale nějak jsem se k této knize dostala až nyní. Vzhledem k tomu, že mě moc dějiny tohoto období nezajímají, tak tato kniha byla dost dlouho u mě uložena. Ale nyní si říkám, že na českého autora, je to obrovský výkon, že si prostudovala pravděpodobně nebo mu někdo radil v indických dějinách. Protože kdybych si nepřečetla knihu ,, Oceán příběhů" tak bych tuto knihu odložila po první stránce.

  braunerova

  17.05.2014

  Hodnotil bych jako průměr. Kniha mi přišla zajímavá hlavně tím, že popisuje méně známý úsek dějin Indie v době po smrti Alexandra Velikého.