Puknuté zrkadlo PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Puknuté zrkadlo

Jedna z najslávnejších detektívok Agathy Christie so slečnou Marplovou v hlavnej úlohe. Malebná dedinka Mary St. Mead je oázou pokoja, a preto sa tu rozhodne usadiť aj známa herečka Marina Greggová. V Gossingtonskom sídle by chcela zabudnúť sa osobnú traumu. Nie je to však ľahké, keďže tu postupne zavraždia troch ľudí. Je to iba omyl vraha, ktorý chcel pripraviť o život úspešnú herečku? Alebo sa kľúč skrýva v minulosti obetí, nemenej temnej, ako je Marinina? Slečna Marplová rozpletá klbko citov, vášní a ľudských vzťahov rovnako šikovne, ako pletie svetre na posiedkach so známymi, kde vytiahne z ľudí aj to, čo vonkoncom nechceli povedať.Kniha v českém jazyce!


Stažení Puknuté zrkadlo zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Puknuté zrkadlo (0.00 EUR)


Stažení Puknuté zrkadlo zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Slečna Marplová (9.)

  Originální název:

  The Mirror Crack D from Side to Side (1962)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (19)

  Přidat komentář

  Torino

  13.10.2017

  Dobrá kniha, ale vraha i motiv jsem si odvodila asi tak 5 stránek po přečtení pasáže s vraždou… Asi jsem geniální 🙂 nebo je prostě tento motiv vraždy hodě "ženský", že je přirozené, že mě napadl…

  Space.Junkienka

  19.09.2017

  Dlouho jsem sbírku Agathy Christie odkládala – přece jenom mezi začátkem a koncem (čtení jejich děl) vyjde další 20 dílů Harryho Hole :D, ale stejně jsem se do toho vrhla. A je rozhodnuto….špičkové detektivky, které se čtou v podstatě samy.

  Gibis

  15.03.2017

  Opět skvělá slečna Marplová! Agatha mě vždycky donutí tak nějak zpomalit a vychutnat si výbornou inteligentní detektivku.

  Lucie.noci.upij

  23.01.2017

  Moje první kniha od Agathy a musím říct že jsem čekala víc. Zpočátku se zjevuje mnoho postav, jednou je daná postava označována příjmením, jednou jen křestním, čtenář je dost zmatený. Kniha plná dialogů, některé z nich se mezi různým postavami dost opakují, některé nejsou vůbec důležité. Vraha jsem odhadla v půlce knížky aniž bych znala jeho důvod. Dávám 3 hvězdy a zkusím dát spisovatelce šanci s jinou knihou.

  tomaserd

  21.01.2017

  Jedním slovem Brilantní. Moc doporučuji !!!

  pajuu

  07.01.2017

  Výborná slečna Marplová prostě nezklame nikdy. I přesto, že jí zdraví neslouží jak by si přála a okolí jí pořádně komplikuje život zbytečnými zákazy, její doktor přesně ví, co jí pomůže – jedna malinká vraždička v okolí.

  haki34

  19.11.2016

  Vyborna !! Agatha umi nadherne zvolit zajimave prostredi a typy lidi, barvite vykresli povahy, chovani.. A dava tak prostor na tipy 😉

  David_Vesely

  06.08.2016

  Velmi povedená kniha, odpočinková a na čtení lehká. Celá recenze zde: https://detektivnik.blogspot.cz/2016/08/recenze-praskle-zrcadlo.html

  Jane007

  02.08.2016

  Opět skvělé. Slečna Marplová mě znova dostala. A jako vždy jsem se spletla ve vrahovi:-)

  Peleus

  09.05.2016

  Velmi milé překvapení! Nepřestřelená zápletka, logický způsob provedení zločinu, uvěřitelné postavy a co je nejvíc – slečna Marplová, která mi nepřipadala jako zvídavá sousedka od vedle, jež do všeho strká svraštělý nosánek, a tak ani v nejmenším neiritovala, což se jí u mě nedaří až tak často.

  natkaf

  23.04.2016

  Jako vždy. Dokonalá kniha. Absolutně jsem nevěděla, kdo by mohl být vrahem. Zápletka týkající se vysněného dítěte mě dostala. Vřele doporučuji.

  roso.mak

  18.10.2015

  Ač jsem s Agátkou začala už v patnácti a dokonce jsem si dělala i seznam knih, abych věděla, co jsem četla a co ne, tuhle knihu se mi podařilo nějakým způsobem vynechat. A to byla škoda, protože je velmi dobrá. Agáta ke stáru sesbírala několik pěkných hlášek, které mě upřímně pobavily.

  "Víte, někdy je trošičku mimo. Občas nerozeznává své příbuzné a posílá je pryč."
  "To může být ve skutečnosti spíš prozíravost, než ztráta paměti," poznamenala slečna Marplová.

  Sebasti

  26.09.2015

  Dlouho jsem měl u knihy čtyři hvězdičky. Nedávno jsem viděl film a připomněl si tu skvělou, téměř nepředvídatelnou zápletku a vynikající dojemný motiv. Postavy jsou dobře vykreslené, atmosféra moderního hereččina sídla je příjemná a slečna Marplová samozřejmě také 🙂 Takže rychle pět hvězd!

  me.odstiny.knih

  29.12.2014

  Ani ve snů by mě nenapadlo že to zrovna takto dopadne. Paní Marplova to dokáže vždy vyřešit i když sedí doma a jen přemýšlí.

  Market = )

  03.09.2014

  Ehm, na začátku jsem to nevydržela a podívala se na konec (nemám totiž ráda, když je vrah někdo, koho si oblíbim :-D). Nejlepší na tom bylo, že jsem se špatně podívala a na konci jsem byla překvapená eště víc, než všichni, kteří tady psali, že je konec překvapil :-D. Knížka se mi líbila, taková hezky staropanensky a staroanglicky roztomilá :-).

  wooloong

  06.10.2013

  Tentokrát překvapí především motiv, který vedl k vraždě.

  Dumicek

  18.12.2012

  Skvělý a poutavý děj,možná až moc osob,které se potom docela pletou,ale časem se do toho člověk dostane. Nečekaný závěr,který čtenáře určitě překvapí. Vřele doporučuji.

  i-v-u-l-a

  05.12.2012

  ze začátku jsem se trochu ztrácela ve jménech hrdinů, ae to myslím nebrání dát 4 bodíky. opět sem byla překvapena jednoduchostí konečného řešení 🙂 celou dobu Vás udržuje na pochybách, chytáte se každé návnady a pak bum.. 🙂

  bovinka

  02.10.2012

  Na tuhle knihu jsem se těšila x let, protože jsem viděla film. No, jsem asi zklamaná, toto je druhá Agatha, která se mi úplně dobře nečetla. "Rozjelo"se to na posledních cca 50 str. To je škoda.
  A ještě mě tu na databázi dojal ten štítek senioři. Vím, že Slečna Marplová není mladá, ale zařadit knihu pod štítek senioři mi přijde divné. Asi tak jako bych O letadélku Káněti dala pod štítel letectví.