Psychosomatika PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Psychosomatika

O psychosomatice se s nadsázkou hovořilo jako o medicíně budoucnosti, protože odkrývá souvislosti mezi tělem a psychikou člověka a poukazuje na psychické pozadí řady somatických onemocnění. Dnes již byl psychosomatický pohled integrován v řadě medicínských oblastí. Autor nejprve uvádí do oblasti psychosomatiky, nastiňuje její historické kořeny i vývoj a charakterizuje jednotlivé školy a směry. V druhé části pak spolu se svými spoluautory rozebírá patnáct klasických psychosomatických onemocnění. Předností knihy je již to, že je napsána na způsob řady konkrétních sond do spletité oblasti lidského zdraví, četné kazuistiky dokreslují i příklady z literatury, historie apod. Autoři jsou navíc kromě psychologie či medicíny vzděláni i v oborech jako je filozofie, literární vědy a kulturologie.Kniha v českém jazyce!


Stažení Psychosomatika zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Psychosomatika (0.00 EUR)


Stažení Psychosomatika zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Psychosomatik

  Žánr:
  Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Zdraví
  Vydáno: , Portál
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  LordSnape

  12.02.2017

  Dobrá a poučná kniha. Danzer nejdříve uvede historii a pozici psychosomatiky v rámci přístupu v lékařství a zcela právem vyrve čtenářovi to, co si dosud myslel, že o tomto oboru ví. Druhá část knihy se pak skládá z příkladů a klinických studií, kde se ukáže, jak se k danému problému postavit a jak jej podchytit a léčit za pomoci celostního přístupu, kdy je duše i tělo jeden veliký, harmonický celek člověka.