Psanci PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Psanci

Cathy a Eamonn vyrůstali v nejchudší londýnské čtvrti, takže se už od dětství pohybovali v polosvětě prostitutek, pasáků, vyděračů a zlodějů. Předčasně dospělá Cathy chce vést úplně jiný život než její matka – prostitutka. Po nesčetných peripetiích se ocitne v Soho, kde se jí ujme laskavý transvestita Desrae. Naučí ji, jak se oblékat, líčit… a vůbec přežít ve zločineckém podsvětí Londýna.
Cathyina první láska Eamonn mezitím dospívá v krutého sobce. Když v záchvatu prchlivosti zabije svou přítelkyni, je nucen uprchnout do Ameriky. Mezi mafiány si velmi rychle získá pověst jednoho z nejobávanějších zločinců, který se nezastaví před ničím.Zdálo by se, že z Cathy a Eamonna vyrostly naprosto odlišné osobnosti, ale když je po letech osud svede zase dohromady, oba dva zjistí, že je mezi nimi stále silné pouto…Kniha v českém jazyce!


Stažení Psanci zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Psanci (0.00 EUR)


Stažení Psanci zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The Runaway (1997)

  Žánr:
  Literatura světová, Thrillery
  Vydáno: , Domino
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (14)

  Přidat komentář

  Matita310

  22.09.2017

  Další skvělá kniha od této spisovatelky. Doporučuji.

  moudivlacek

  31.07.2017

  Tak to pro mne bylo opravdu něco. Příběh Cathy ve mně zanechal velmi silný zážitek, na konci jsem slzela a srdce jsem měla stažené smutkem i radostí.
  Skvělá kniha popisující poměry té doby a zároveň vykreslení podsvětí v Londýně i New Yorku.
  Hned od začátku si rozdělíte hrdiny na kladné i záporné, alespoň já, a ani jsem nemusela měnit názor. Skvělé vylíčení charakteristik těchto postav. Při čtení jsem občas měla pocit, že jsem přímo uprostřed toho dění.
  Autorka je rozhodně mistr svého oboru.
  Knihu mohu doporučit – ale jen pro silné nervy i žaludky.

  Laf

  22.07.2017

  Na začátku mě kniha bavila, ale postupně mi ten děj přišel nafukovaný a už se mi to nečetlo tak dobře. A jinak docela drsná kniha jen pro silné žaludky.

  aja0661

  29.06.2017

  Moje nej knizka ze vsech xxx knizek, co mam! Poprve se mi dostala do ruky v roce 1998 a od te doby jsem ji precetla uz snad 10x a stale me uchcavuje. Vyborny pribeh, vyborne napsane! Za me vic jak 5*

  Irsaf

  28.11.2016

  Nečetlo se to vůbec špatně.

  orinka3

  01.10.2016

  Kam se hrabe Kmotr. Knížka je vlastně úžasný krvák, ale na straně druhé jsou tu krásné hlavní postavy. Prostředí mimořádné, nechápu, jak o něm může až tak zasvěceně autorka psát? Kde ty poznatky nabrala?? No, zpět k ději. Prožíváme strastiplný život s malou Cathy a jejím milovaným syčákem Eamonnem, kniha se plní dalšími důležitými osobami, které jsou zachyceny neméně zdařile a kvalifikovaně. Podsvětí, specifická čest zločinců, nelítostné tresty. Do toho zničující sebespalující láska krásné Cathy, které Eamonn nepřestává ničit život. Svou kariéru padoucha začíná velmi brzy a křivákem zůstane až do smrti. Okouzlujícím křivákem, bohužel. Vazy láme stejně snadno jako srdce. Od autorky Cole je to má první kniha, zanechala na mě dobrý dojem, poohlédnu se po další. Ale až si trošku odpočinu. To kafe bylo skutečně silné.

  DickBach

  20.04.2016

  Nevím, nevím… Dřív se mi Cole líbila, mělo to spád, děj, rafinovanost. Teď mi přijde být moc předvídatelná, a jaksi… sladká a neskutečná. Báječná, skvělá, jedinečná hrdinka, kterou kdekdo miluje a ona jen toho jediného, který ovšem de facto nechce jí…

  Kubíííína

  08.03.2015

  Zatím nejdrsnější kniha Martiny Cole, co jsem měl v ruce.

  Sidonie.j

  23.12.2013

  Ani touhle knížkou Cole nezklamala, až se divím, že takový masakry dokáže napsat žena. Jen občas tam bylo až moc postav, že se v nich člověk za chvilku neorientuje. Jinak výborný čtení

  Michnicka

  24.08.2013

  Konec mě naštval, ale jinak dobrý. Myslím si, že na Hanebnou krásku od této autorky nic nemá.

  Jančislava

  15.04.2013

  Na mě tato kniha dojem neudělala, má lepší

  terkycca

  04.03.2013

  povedená kniha 🙂
  hlavní hrdinka je opět chytrá a krásná, s velmi těžkou minulostí…
  za to s velmi zvláštní budoucností – Kate jako malou holku ve špinavým prostředí Londýna najde a zachrání "transka" a ujme se ji…vychová z ní dokonalou a krásnou ženu…
  občas se vyskytovaly tak trochu nudný pasáže – hlavně z prostředí v gangu v Americe (do příběhu bylo zapleteno zbytečně moc postav, nepřipadaly mi důležití a trochu se mi pletly) 🙂

  ps. Eamon je pěknej "hajzl" 🙂

  pipu

  12.08.2012

  Opět další výborná, a napínavá kniha od této autorky. Je to druhá kniha, kterou jsem od Martine Cole přečetla rychlostí blesku…

  WEIL

  19.08.2011

  Londýn má i čtvrti, kde nelétají po ulicích bankovky jako v jiných čáástech města. Ony tedy lítají do kasy v prodejnách a v restauracích a kde se dá. Ale nechávají je tam lidi, co za ně něco chtějí…Kde je vydělali? Často – čert ví.

  Svět prostitutek, pasáků, vyděračů a zlodějů, to je svět, kde se taky vydělávají peníze a taky vykořisťují lidi.

  Cythy je bezva a Eamonn je sobec.
  A přece si mají co říct a vyhledávají se.