První lidé PDF, ePub, Kindle

By | 05/29/2018

První lidé

Podtitul: Závody v hledání nejstaršího předka

Ann Gibbonsová, která už více než deset let píše o evoluci člověka pro časopis Science, je autorkou čtivé a dynamické knihy o hledání „spojovacího článku“ mezi lidoopy a lidmi. Přední mezinárodní týmy složené z nejlepších paleoantropologů pátrají v africké poušti po pozůstatcích nejstarších hominidů. Kdo z nich uspěje? Kniha První lidé nabízí pohled do terénu, ale přináší i osobní příběhy „lovců zkamenělin“, jejichž vysoké vědecké ambice a vzájemná rivalita je ženou k dalším a dalším novým objevům.
Kniha v českém jazyce!


Stažení První lidé zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


První lidé (0.00 EUR)


Stažení První lidé zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  The First Human: The Race to Discover Our Earliest Ancestors (2006)

  Žánr:
  Literatura naučná, Věda
  Vydáno: , Academia
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Prey

  22.08.2016

  Nebýt to titul vhodný do Čtenářské výzvy, asi to v životě nedočtu. Tak zajímavé téma zabité změtí jmen, povrchních osobnostních charakteristik, ze slovních popisů těžko představitelných lokalit, únavně se opakujících žabomyších sporů. Kniha o zkamenělinách bez jediné fotografie zkameněliny! Bez jediné fotografie čehokoliv. Chybí jakýkoliv širší rámec, úvod do tématu, jasná struktura vyprávění. Skáče se sem a tam, bla bla bla. A že bych po přečtení alespoň věděl daleko víc o evoluci, klasifikaci druhů, postupu prací v terénu, datování a rekonstrukci a konzervaci nálezů, hypotézách o proměnách životního prostředí? Ani ne, když už to hrozilo, vždycky se autorka vrátila k bla bla bla. 250 stran o tom, jak se šel někdo s obtížně zapamatovatelným jménem a vazbami na jiné paleoantropology projít a zakopnul o starý zub. Pevně doufám, že jiná současná populárně-naučná literatura má vyšší úroveň než tohle. (Čteno v překladu Jindry Havlíčkové).

  medvedice3

  15.01.2016

  Opravdu velmi čtivá kniha – s nakladatelskou anotací lze jen souhlasit, obsah knihy popisuje neobvykle výstižně bez přikrašlování.