Prútené kreslá PDF, ePub, Kindle

By | 03/29/2018

Prútené kreslá

Dvacet let po smrti (autor zemřel 10.května 1989) začínají konečně opět na Slovensku vycházet knihy Dominika Tatarky, štvance normalizace, který jako první Slovák podepsal Chartu 77. Prútené kreslá vyšly poprvé v roce 1962. Tatarka v nich zpracoval svoje pocity ze studií na pařížské Sorbonně, kam odjel studovat v roce 1938. Okouzlení městem, okouzlení ženou a rozhovory o aktuálním vývoji v tehdejším Československu. Jaké to je, ocitnout se v zemi, kterou máte už dávno ve svých snech, ale která se zrovna podílí na ztrátě svobody vaší země?Kniha v českém jazyce!


Stažení Prútené kreslá zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prútené kreslá (0.00 EUR)


Stažení Prútené kreslá zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Novely, Literatura slovenská
  Vydáno: , Smena
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  D.V.Spudil

  02.03.2017

  Pozor, komentář obsahuje malinký spoiler.
  Bylo prima si přečíst něco v krásném slovenském jazyce. Neřekl bych, že mě kniha nadchla, ale dost se mi líbilo napětí mezi tím, co čtenář a Bartoloměj neustále očekávají, a tím, že se téměř nic z toho nestane (nechci ale říct, že by to bylo o ničem). Celkově příjemná četba.

  Sourire

  24.02.2015

  "Láska nie je očarením dvoch pekných alebo vášnivých ľudí, ale rozhodnutím, prácou, dielom, nie ani pekných, ani mladých ľudí, dokonca iba jedného a možno nepekného a nemladého človeka, ktorý chce byť milovaný a milovať. Ten druhý a či druhá veľmi rád sa učí, dáva sa milovať, prv či neskôr pristane, poddá sa nám, začne nám odpovedať svojím jedinečným, prekvapujúcim, nadchýnajúcim spôsobom. Verte, drahá Jarmila, človek až žasne, aká neprebudenosť, nevzdelanosť vládne práve v láske. Starí to nevedia a mladým to nemá kto povedať."

  Nežné, čisté a prekrásne dielo o láske. Skutočnej láske a citoch mladého muža k žene. Tatarka používa slová s takým citom a nehou, že sa táto knižka už po pár stranách stala jednou z najkrajších, aké som kedy čítala. Pohladenie pre dušu.

  jurcek

  10.09.2012

  Moj prvý tatarka. Myslel som že to bude lepšie. Taký obratník raka bez sexu.