Prsten Borgiů PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Prsten Borgiů

Druhý díl románové trilogie Vladimíra Neffa – Prsten Borgiů – přináší po knize Královny nemají nohy další příběhy rytíře Petra Kukaně z Kukaně, syna pražského alchymisty z doby Rudolfa II. Tentokrát se odehrávají v rudolfínské Praze, v renesanční Itálii a také na cařihradském dvoře tureckého sultána a pařížské Bastile. Neohrožený Petr Kukaň opět prochází na své dobrodružné cestě za spasením světa mnoha podiv budícími nebezpečenstvími a protivenstvími, neboť jeho ušlechtilé názory a chvályhodné záměry se znovu tvrdě střetávají s realitou mocenských zájmů v tehdejší Evropě, stojící na prahu třicetileté války. Ze všech nástrah a léček však znovu s pomocí autorova fabulačního mistrovství a jemně ironického nadhledu šťastně vyvázne. Jak tomu bude příště?Kniha v českém jazyce!


Stažení Prsten Borgiů zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prsten Borgiů (0.00 EUR)


Stažení Prsten Borgiů zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Petr Kukaň z Kukaně (2.)

  Žánr:
  Romány, Literatura česká, Historie
  Vydáno: , Československý spisovatel
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  Jaruš7

  22.11.2017

  II.díl ze série Petr K. z Kukaně.
  Hrdina Petr K z K má sudičkami dané štístko, ale kol sebe zradu a zradu kam se podívá.
  Autor ho protáhl vším, co v tomto časovém pásmu bylo dostupné. Nejen společností papeže, kardinálů, královských dvorů, ale i sultanátem i zvyklostmi harému, a i společností francouzského kapitána mušketýrů pana de Tréville, i převtělením do hraběte de Monte Chiara s vlastním ostrovem.
  Jeho pestrá dobrodružství nemají jazykové bariéry, českým fíglem – defenestrací, zdolává zapeklité okamžiky, přes útrapy je věrný svému přesvědčení že Rozum, Spravedlnost a Pravda je to, čemu se v jeho poslání nelze zpronevěřit.
  Citát :" To jsi tak svatý, nebo pitomý ?"

  DooFooS

  11.02.2014

  V celé trilogii mě nepřestávala překvapovat originální kombinace historie a smyšleného příběhu a to do nejmenších maličkostí. Příběhy nafuky Petra z Kukaně jsem si užíval a jeho dospívání a zrání mě bavilo, rozesmávalo a napínalo a nutilo číst a dál a rychleji a zvědavěji. Druhý díl se nese v diplomatickém duchu a považuji ho za zajímavý opět především z pohledu historického kontextu.

  vejnar

  22.03.2013

  První díl se mi také líbil víc, bylo to napínavější a poutavější. Této bych dal necelé čtyři hvězdičky..

  hortenzie

  12.01.2013

  Bohužel, ani pokračování Královen mne nenadchlo. Mám ráda knihy s historickou tématikou, ale tento styl nemusím.

  kedalch

  26.04.2011

  Druhý díl poutavých příběhu Petra Kukaně dle mého názoru nedosahuje kvalit prvního dílu, přesto stojí za přečtení. Petr se znovu z beznaděje vyhrabe až na samý vrchol moci, ale nešťastnou shodou okolností znovu o všechno příjde. Jak to celé dopadne se dozvíme ve třetím dílu…. 🙂