Prípad čínskeho zvona PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Prípad čínskeho zvona

Soudce Ti je nově jmenovaný náčelník v Pu-jangu – okresním městě, které se zpočátku jeví jako velice klidné. Po svém předchůdci Fengovi má objasnit případ znásilnění a vraždy, který se zdá být zcela jasný. Po důkladném prošetření celé záležitosti a s pomocí Ma Žungovy vynalézavosti a síly však cestu k vrahovi odhalí ukradené zlaté jehlice, které nosí smůlu každému, kdo je vlastní. Soudce a jeho pomocníci později také usvědčí falešného opata a mnichy v chrámu Bezmezného milosrdenství, jejichž „zásluhou“ přicházely na svět nelegitimní děti. Jádrem příběhu je případ Liang versus Lin. Při jeho vyšetřování objeví soudce Ti se svými pomocníky pod obrovským zvonem několik let starou kostru, avšak jsou zde uvězněni a jen zázrakem se vším podaří zachránit se a vraha odhalit.Kniha v českém jazyce!


Stažení Prípad čínskeho zvona zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Prípad čínskeho zvona (0.00 EUR)


Stažení Prípad čínskeho zvona zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (2.)

  Originální název:

  The Chinese Bell Murders (1958)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (13)

  Přidat komentář

  Jordyz

  18.05.2017

  Tato kniha mě bavila víc než Nejslavnější případy soudce Ti. Opravdu čtivé, zajímavé a určitě si přečtu i další případy 🙂
  I když si dám asi kratší pauzu a proložím něčím jiným 🙂

  Miruš

  19.03.2017

  Opravdu hodně jiná kultura. Jinak zajímavé, dobře se to četlo.

  Zorro

  25.07.2016

  zase dobrý 🙂

  woodward

  17.08.2015

  Vražedný zvon je asi můj nejoblíbenější příběh o soudci Ti. Je to složité, pestré, napínavé a dokonale logické. A samozřejmě překrásně vyprávěné, to je nakonec vždycky nejdůležitější.

  elizabeth_ba

  14.05.2015

  Hlavní osa van Gulikových knih (zlato – jezero – zvon – bludiště – hřebík) připadá každá na jiné působiště soudce Ti. Tenhle téměř thriller, v jehož závěru nechybí opravdu děsivé líčení jedné z nejstrašnějších poprav (mimochodem, v evropském prostředí se jí trestali královrahové), nejlépe charakterizují téměř žertovná slova představeného cechu žebráků Šeng Pa (jenž dříve potkal soudce incognito ve městě): "Ať milostivá nebesa ochrání Pu-jang! …Teď nám tu ustavili za okresního náčelníka jasnovidce!"

  Pawlisman

  30.03.2015

  Pěkně čtivý příběh bez jakýchkoliv zástěrek. Krásný vhled do tehdejší společnosti a čtenář se doví mnoho souvisejících reálií. Souběžně běží několik detektivních zápletek, což je zajímavé. Jinak trošku předvídatelné bez velkého "och" na konci, ale plyne pěkně a čte se bez nudnějších pasáží. Gulik určitě umí psát.

  honajz

  07.12.2013

  Zpočátku jsem s trochu bál, ta úvodní mystická historka s časovým propojením minulosti a „současnosti“ mi přišla už poněkud za hranicí, ale samotné tři, vlastně čtyři případy soudce Ti jsou dokonalé jako vždy. Historické reálie a detaily, zmiňované jen tak, jako by o nic nešlo (červený inkoust je pro přivedení vězně, město nesmí být poskvrněno krví, proto se popravuje za hradbami apod.), líbí se mi i ono politické vysvětlení nebo spíše vyjádření v závěru. Jednoduše a přehledně jsou zde podaná i tři různá náboženská učení. A jsou chvíle, kdy jsou scény přímo hororové, jindy se objeví drobný, skrytý vtípek.

  Ivan F

  30.08.2013

  Príbeh z tretieho pôsobiska sudcu Tiho je jedným z jeho najlepších prípadov.

  Yalka

  14.03.2013

  Přečteno v rámci "projektu" chronologického čtení van Gulikových příběhů a povídek.
  Toto už je na mě trochu moc přestřelené. Začínám si myslet, že Chuck Noris je snad nějaká reinkarnace van Gulikova soudce Ti 🙂
  Ovšem skvělá je soudcova hádka s jeho první dámou.

  kattyV

  19.02.2013

  Všechny knihy, tohoto autora jsou zajímavé za dvou pohledů. Za prvé jako docela dobře napsané detektivky a za druhé, a to především, jako úžasný pohled do jiné kultury v jiné době. Jiný náhled na život, jiné morální hodnoty, jiná pravidla. Císař je nad všemi a o tom se nediskutuje ani nepřemýšlí. To je prostě tak. Stojí za přečtení.

  vitavita

  06.03.2012

  6. román je perfekní. Končí větou: Spravedlnost má větší cenu než lidský život.

  XYZ

  22.02.2012

  Souhlasím s komentářem Beranky66.

  Beranka66

  06.05.2011

  O většině příběhů Soudce Ti se dá říct, že jsou dobré – nadprůměrné. Doporučuji. Aspoň jednu byste si přečíst měli:-)))