Príhody pátra Browna PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Príhody pátra Browna

Územčistý, okrúhly človiečik v ošumelých šatách a v čiernom klobúku, s rontgenovým pohľadom schovaným za okuliarmi, človiečik, ktorý sa zjaví všade tam, kde dôjde k záhadnému zločinu, a obyčajne vždy vtedy, keď už skúsení kriminalisti hádžu flintu do žita — to je páter Brown. Poradí si so záhadou zamknutej izby, uvedie na pravú stopu pátranie polície, vyvracia falošné dedukcie, očisťuje nevinných, zdanlivo nadprirodzeným záhadám dáva reálnu tvár.Kniha v českém jazyce!


Stažení Príhody pátra Browna zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Príhody pátra Browna (0.00 EUR)


Stažení Príhody pátra Browna zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Otec Brown

  Originální název:

  The Father Brown Stories (1960)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky, Povídky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (8)

  Přidat komentář

  emma24

  25.07.2017

  Chesterton není spisovatelem pro širší veřejnost a mnoho knih jsem od něj nečetla. Má specifický způsob psaní, který mně vyhovuje a nejedenkrát jsem se přistihla, že se usmívám pod vousy 🙂 Zfilmování seriálu Otec Brown je tudíž třeba brát shovívavě, ale kdo ho zná z knihy, tak je to velkým plusem.

  Shardlake

  11.06.2017

  Otec Brown k řešení dochází na základě shromáždění všech důležitých okolností k případu a po promyšlení detailů a tímto mi připomínal postavu Hercula Poirota. Hodnotím dvěma a půl hvězdami.

  akinomV

  03.06.2017

  Ačkoliv mám tento styl detektivek ráda (bez brutality a hektolitrů prolité krve), tak nějak to bylo i pro mě nudné. Dost jsem bojovala abych to dočetla.

  honyczek

  22.09.2016

  Povídky, které zaujmou svou jednoduchostí, zároveň zapeklitostí příběhu, která má úplně jiné vysvětlení. Díky otci Brownovi člověk nahlíží na život lidí jiným pohledem než obvykle. Rád knihu doporučím dalším a někdy si to rád pro oddych přečtu znovu.

  R.E.M.

  21.02.2015

  Detektivky s netradičním "detektivem", který pro odhalování zločinu nepoužívá sílu, vědu, ale svůj mozek. Není to typ detektivek, který by mě nějak zvlášť bavil.

  Ikkju

  03.05.2013

  Chesterton mi přijde jako jeden z mála lidí, kteří dokážou věci otočit o 180 stupňů opačně než je vidí všichni ostatní, a vy jste najednou přesvědčeni, že správný náhled je ten jeho…

  Jirka73

  05.08.2011

  Brilantní povídky z časů, kdy se ještě psaly originální detektivky a kdy se počítalo se čtenářem jako s inteligentní osobou. Tato útlá knížka je mistrovským dílem plným záhad a samozřejmě humoru. Chesterton je prostě Chesterton…

  WEIL

  28.06.2011

  Nejsou to povídky podle mého gusta, ale drobné radostné počteníčko jsem si tu a tam našel.