Pre nedostatok dôkazov PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Pre nedostatok dôkazov

Americký kriminální román o zástupci státního návladního, který napřed vyšetřuje a posléze je sám obžalován z vraždy své kolegyně.

Více než polovinu románu tvoří zasvěcený a detailní popis soudního jednání. Autor je dlouholetý a úspěšný právník, proto velmi fundovaně a místy i zbytečně podrobně líčí práci a zásady americké justice.

(www.mlp.cz)
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pre nedostatok dôkazov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pre nedostatok dôkazov (0.00 EUR)


Stažení Pre nedostatok dôkazov zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kindle County (1.)

  Originální název:

  Presumed innocent (1987)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  trudoš

  13.04.2017

  Hodně dobře rozpracovaná právní profese, se všemi nešvary i klady, které jen slepá spravedlnost nabízí. Dojem však kazí zoufale nudný spád a především rádoby šokující vyústění, které nejen že je morálně zvrácené, ale ještě se snaží tvářit jako nejlepší možné. Nemluvě o tom, že hrdina má chování manželské fňukny par excellence, což konec ještě nadvakrát podtrhne. Ovšem věrné zachycení kulis soudní síně i samotného trestního řízení dělají z knihy alespoň informačně zajímavé čtivo. Nikdy bych neřekl, že křížové výslechy mohou být tak napínavé, o to spíš, když člověk sleduje jeden za druhým. Ale Scott Turow to umí podat tak, že každý zvlášť je málem napínavější, než celá jeho kniha. Kdyby podobně dokázal ukočírovat zápletku a vytvořil zajímavější hlavní postavu, měl by mě na lopatě v cuku letu. Jenže sledovat příběh právníka, který podvede svou ženu a pak se rozbrečí, když jej milenka odkopne, pročež se vrátí k manželce a hořekuje nad svým osudem… to už snad raději červenou knihovnu.

  guru

  17.12.2014

  Začiatok trochu nudný, obrovské množstvo postáv zavádza zmätok. Akonáhle sa to však dostane k súdu, je to špičkové čítanie. Záver uspokojivý, aj keď napísaný trochu silene.

  hadak

  07.07.2013

  Dobrá zápletka, nicméně ve druhé polovině knihy mi některé kapitoly připadaly "utahané", nezáživné. Přesto za přečtení kniha rozhodně stojí.