Potopené město PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Potopené město

Známý francouzský spisovatel Jean Ollivier odhaluje v tomto napínavém románu před zraky mladých čtenářů všechna bohatství a krásy tajuplného podmořského světa, onoho kouzelného světa ticha, kam mohou proniknout jen odvážní potápěči a který se teprve ve světle reflektorů a lamp rozzáří čarovnou hrou světel a stínů. Před filmovou kamerou režiséra Poiriera se odvíjejí překrásné scény na dně Středozemního moře, kde Ollivierovi hrdinové prožívají mnoho dramatických dobrodružství a nečekaných překvapení, z nichž největší je objevení trosek dávno potopeného a zapomenutého města…

Francouzský spisovatel, sám sportovní potápěč, vypráví o podivuhodných dobrodružstvích skupiny potápěčů při filmování v tajemném a na překvapení i jedinečné krásy bohatém podmořském světě, jež vrcholí objevením starého antického města, před dvěma tisíciletími pohlceného mořem.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Potopené město zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Potopené město (0.00 EUR)


Stažení Potopené město zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  La vallée des éponges

  Žánr:
  Sci-fi, Fantasy
  Vydáno: , SNDK – Státní nakladatelství dětské knihy
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Znedla

  02.11.2017

  Jak název napovídá, jde zde o velké potápěčské dobrodružství…
  Já jsem se do knihy bohužel moc "nezakousla". Nejvíce jsem však ocenila velmi zajímavý Doslov s popisem historie potápění žabích mužů. S velmi hezkými obrázky válečných lodí – "galejníci" to opravdu neměli lehké. A nakonec exkurze do světa mořských živočichů – i když jen černobílá, přesto velmi zajímavá. No a věta: A jistě přijde jednou doba, kdy nebude žádný problém sebrat se s celou třídou nebo s pionýrským oddílem a odjet si na pár dní k moři – mě donutila k úsměvu – stačilo jen třicet let :-)…