Pomsta PDF, ePub, Kindle

By | 06/28/2018

Pomsta

Dvě sestry. Jeden sen. Vítěz bere vše.

Román Pomsta je beletristická prvotina Sharon Osbourneové, celosvětově známé hudební a filmové celebrity, manželky ještě proslulejšího Ozzy Osbourna, někdejšího zpěváka skupiny Black Sabbath.
Dravým, bezohledně přímočarým, rockově tvrdým stylem popisuje dramatický příběh matky a jejích dvou dcer, ambiciózních žen, které spojuje a současně rozděluje touha po slávě a úspěchu. Prostřednictvím filmově nekompromisních scén plných sexu, vášně, zloby, lásky a napětí přibližuje jejich boj o místo na slunci.
Nedává čtenáři vydechnout, dějem plným zvratů ho žene krajinou pozlátka, bohatství a zášti, úspěchů a pádů. Roztáčí nekonečný vír vítězství i pokoření, triumfů a zklamání, která nevyhnutelně končí touhou po pomstě.
Osbourneová píše o věcech, které velmi dobře zná, a umí o nich dobře vyprávět. Ačkoli se vyhýbá přímým odkazům, fascinuje nádherně melancholickým popisem londýnského Soha, stejně jako dokonalým vhledem do zvláštního světa Hollywoodu. Kreslí živočišně barvité, naprosto věrohodné postavy unášené ambicemi, s kterými se setkáte zdaleka nejen na stránkách bulvárních časopisů.
Pomsta je kniha na jeden dva večery, kniha, od které se neodtrhnete, která vás užene, a přesto donutí přečíst každé slovo. Protože – a budiž to varování na závěr – stačí vynechat jedinou stránku a možná přijdete o další z autorčiných velkolepých zvratů.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pomsta zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pomsta (0.00 EUR)


Stažení Pomsta zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Revenge (2009)

  Žánr:
  Literatura světová
  Vydáno: , Jota
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  marta310

  23.06.2017

  Čtivý a "šťavnatý" příběh, nemohla jsem se odtrhnout. Paní Osbourne je skrytý talent. 🙂

  Merlinit

  13.12.2014

  Příběh předvídatelný, ale nakonec proč ne a připouštím, že se kniha rychle a snadno čte. Tím ovšem končí výčet kladů. Mizerný jazyk (netuším nakolik se na knize podepsal překlad a kolik je nutno přičíst autorce) a už vůbec mi nejde na rozum, proč tolik prvoplánově vulgárních výrazů. Ačkoli vezmeme-li v úvahu, že se drtivá většina postav chová jako arogantní sebestřední pubescenti, asi by mne výrazové prostředky neměly překvapit.

  Aracely

  18.09.2014

  Přidávám komentář ke knize,ale já nejsem rozhodnutá kolik * za knihu dát. Nebyl to zrovna můj šálek čaje tato kniha, přestože se četla kupodivu na počet stran opravdu dobře. Vtáhne člověka do děje a je plná zvratů. Příběh začína mladičkou Margaret, matkou 2 dcer. Někdy opravdu drsné, kruté a smutné. Tentokrát mi hl.hrdinové sympatičtí teda nebyli.
  Hodně věcí podělali a bohužel to pak ovlivnilo životy všech,nee zrovna pěkně …
  Nechci tady nic prozrazovat a tím naštvat čtenáře 🙂 Jen co se konce týče, mohlo se to trochu rozepsat… Já jako romantická duše zvyklá na happy endy Aspoň v knihách ,bych trochu pozměnila konec jisté osoby,něco mi tam prostě chybělo… Alee, kniha bere dech a stojí za to si ji přečist a pak možná šáhnout po nějaké hezké knize a spravit si náladu 🙂

  Malinali

  28.08.2013

  Výborná kniha, velice zajímavý příběh. Peníze, moc, sex, drogy, láska, přátelství, smutek… to vše v jedné knize. Hrozně moc toho zažijete během čtení jedné knihy. Vřele doporučuji.