Pokora, cesta k Bohu PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Pokora, cesta k Bohu

V nakladatelství Paulínky vyšla kniha „Pokora, cesta k Bohu“, první knižní titul na českém trhu, jehož autorem je papež František. Jedná se drobný spisek, který napsal ještě jako kardinál J. M. Bergoglio. Inspirován starobylou duchovní praxí otců pouště, zvláště Dorotheem z Gazy, vytyčuje věřícím stále aktuální cestu autentické křesťanské pokory, která je základem každého opravdového společenství. Připravují se další dva (již podstatně rozsáhlejší) tituly z doby jeho biskupského působení („Otevřená mysl, věřící srdce“ a „Skutečná moc je služba“). Ještě během května vyjde životopisná kniha „Papež František. Život a výzvy“ zkušeného italského novináře S. Gaety, který představuje nejen životní cestu papeže Františka, ale i výzvy, které před něj staví jeho nový úřad a nevyhýbá se ani citlivým tématům katolické církve dneška.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pokora, cesta k Bohu zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pokora, cesta k Bohu (0.00 EUR)


Stažení Pokora, cesta k Bohu zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Sobre la acusación de sí mismo (2005)

  Žánr:
  Duchovní literatura, Náboženství
  Vydáno: , Paulínky
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Vojslava

  14.05.2013

  Hluboké čtení na jeden večer, které přivádí k opravdovému zamyšlení nad vlastními postoji. Kdo se bojí podívat se do sebe, nesmí ani přes pátou stránku! 🙂 Vřele doporučuji!