Pohádky za oponou PDF, ePub, Kindle

By | 04/19/2017

Pohádky za oponou

Podtitul: Pohádky a vyprávěnky na motivy našich i světových oper a baletů

Kniha pohádek a vyprávěnek napsaných na motivy slavných oper a baletů našich i světových autorů.

Autor seznamuje čtenáře s ději slavných oper a baletů a přibližuje jim i celkovou atmosféru děl, v nichž je spojeno slovo s hudbou (popř. i s tancem) v nezapomenutelném zážitku. Jedná se o přepisy libret tak, aby byly čtivé, atraktivní a dokázaly oslovit především dětského čtenáře. Pohádky se přesně neshodují s dějem, který probíhá na jevišti. Autor si přimyslel a přidal ale vždy jen to, co je pravděpodobné, co by v pohádce být mohlo, i když se o tom na jevišti přímo nezpívá. V závěru knihy nalezneme i stručné informace o autorech a jejich dílech. Atmosféru pohádkových příběhů umocňují ilustrace Andreje Augustína.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Pohádky za oponou zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pohádky za oponou (0.00 EUR)


Stažení Pohádky za oponou zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Umění, Pro děti a mládež, Pohádky
  Vydáno: , XYZ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  TaLu

  08.11.2017

  Díky jednomu komentáři jsem si připomněla, jak se mi tato kniha kdysi dávno líbila. Převyprávění dávalo smysl a děj byl jasný, srozumitelný a poutavý. Opravdu souhlasím s názorem, že v podzimních večerech, kdy se tma a zima vetře do našeho života, je pro někoho naprostou nezbytností zahrabat se do knihovničky. Právě přemýšlím, zda mám z knihovny vůbec odcházet. Bylo by tak krásné, přezimovat tady. Ale život probíhá i v zimě, tato kniha by určitě mohla někomu prosvětlit tento čas.

  Atanone

  07.11.2017

  Zjistila jsem,že nejsem jediná z mých přátel tady na DK,koho to s podzimem táhne blíž ke knihovně,aby se pod záminkou úklidu či odprašnění zavrtal mezi stránky jako červík.
  A najdou se věci!
  Ráda bych tuto knihu trošku zviditelnila komentářem,protože si to velmi zaslouží. Doporučuji nejen teenagerům pro získání lepšího rozhledu,i dospělý si v ní může porochnit a připomenout si krásná díla,na která se třeba zrovna nedostane do divadla.

  R.E.M.

  22.09.2014

  Velmi originální přiblížení děje jednotlivých oper a baletů ve formě pohádkových příběhů. Hezká pozvánka do divadla. Oblíbila jsem si Pohádky za oponou už v dětství.

  Eliškam

  26.07.2013

  Díky téhle knížce jsem už jako znala děje oper. Styl vyprávění je moc příjemný. I dnes se ke knížce někdy vracím.