Podivný rok v městě T. PDF, ePub, Kindle

By | 05/28/2018

Podivný rok v městě T.

Byl to podivný podzim a podivný rok. O událostech, které prožívali Čechoslováci od konce března 1938 do 15.3.1939 vypravuje ve svém společenském románu Jiří Hanibal. Nazírá je očima desetiletého chlapce, jeho rodičů, mladého a starého dělníka i představitelů maloměstské buržoazie
Jihočeské okresní město (jehož předobrazem se stalo autorovo rodiště) neprožívalo – jako místa v pohraničí – provokace heinleinovců. Zprávy o nich sem doléhaly jen jako vzdálená ozvěna. Na jaře a ještě v létě žili obyvatelé města T. svými soukromými problémy. Zářijová mobilizace a dny mnichovské zrady a nakonec nacistická okupace teprve ovlivnily politické názory a životní postoje mnohých z nich. Jiří Hanibal se tímto, dnes už historickým románem, obrací především k patnáctiletým čtenářům, ale i k jejich rodičům, kteří také nejsou pamětníky tehdejší atmosféry ani třídních přehrad, o nichž se tu píše. Ukazuje, jak se za uplynulé půlstoletí proměnil život, jak se změnili lidé.Kniha v českém jazyce!


Stažení Podivný rok v městě T. zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Podivný rok v městě T. (0.00 EUR)


Stažení Podivný rok v městě T. zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Mladá fronta
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Ronnie68

  03.04.2015

  Knihu jsem ani nedočetla … až tak mě nenadchla, ale to je jen můj názor. Očekávala jsem něco trochu jiného.

  jprst

  18.11.2011

  Obsah knihy je poplatný době jejího vzniku. Období, které zachycuje, bylo daleko složitější a jeho hodnocení v této knize autor přizpůsobil tomu, co se žádalo.