Pod věchýtkem humoru PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Pod věchýtkem humoru

Obsah: Šťastný domov. Zrádce národa v Chotěboři. V hodině náboženství. Korupční aféra magistrát. praktikanta Bachůry. Jaké máme trápení s tetou. Stavovské rozdíly. Adele Toms z Haidy, německá učitelka. Zasnoubení v naší rodině.Tasemnice paní kněžny. Smiřovačky. Konfiskační praxe. Čáka pěšáka Trunce. Povídka o obrazu cís. Frant. Josefa I. Bilance váleč. tažení hejtmana Alserbacha. Po stopách stát. policie. Tragedie c. k. šikovatele Henry Hallera od 13. pěš. pluku. Baráčnická krev p. Potužníka. Hořický okres. hejtman. I vyklepal prach z obuvi své. Zbabělec. Dobročinnost. Klasická výchova. V benátských mučírnách. Boží sláva. Historie prasete Xavera.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pod věchýtkem humoru zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pod věchýtkem humoru (0.00 EUR)


Stažení Pod věchýtkem humoru zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura česká
  Vydáno: , Naše vojsko
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  maryzka

  20.04.2012

  tohle se nedá komentovat jsou to povídky který člověk má pro zasmání nebo když má hroznou náladu a doporučuje se v depresích i kidyž jak vidím tato obálka je vydaná v roce 2002 a muj názor je že to nemá takové psaní které zaujme. Nezasměju se už tomu jako jsoU Haškovi knihy vydané před rokem 89