Planá růže PDF, ePub, Kindle

By | 06/22/2018

Planá růže

Jednoho dne nalezne Rhiannon Fitzgeraldová, která má jen svůj cikánský povoz, s nímž jezdí po Irsku a stará se o opuštěné a zraněné, těžce raněného důstojníka britské armády. Když se kapitán Lionel Redmayne probere v cikánském voze a spatří záhadnou a krásnou bytost, myslí si, že je v nebi, i když sám patří spíše do pekla. Rhiannon ignoruje kapitánovy příkazy, aby ho vrátila do kasáren, kde se proti němu osnuje spiknutí, a snaží se Lionela vyléčit. Jakmile se kapitán trochu postaví na nohy, donutí Rhiannon, aby s ním jela do kasáren, kde jí chce poskytnout zásoby na její kočování. To už však Rhiannon ví, že Lionela miluje, a ani ona mu není lhostejná, i když v cestě jejich lásce stojí stará křivda: Lionelův dědeček připravil o veškerý majetek Rhiannonina otce. A nejen to – Lionelův život je stále v nebezpečí… V napínavém, ale zároveň něžném příběhu plném mladé, vášnivé a jiskřivé lásky se nakonec střetávají osudy generace otců a dětí a jejich dramatické vyvrcholení je nádhernou oslavou romantické lásky mezi mužem a ženou.Kniha v českém jazyce!


Stažení Planá růže zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Planá růže (0.00 EUR)


Stažení Planá růže zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Briar Rose (1999)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Oldag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  alnahu

  10. ledna

  Romantický příběh krásné Rhiannon a důstojníka Lionela , pěkný ,čtivý pro romantické duše.Červená knihovna ,ale dobře se mi četla.