Piesok si nič nepamätá / Pelech filozofov PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Piesok si nič nepamätá / Pelech filozofov

Kniha obsahuje dva skvelé talianske krimi-romány so spoločensko- kritickým pozadím: Piesok si nič nepamatá – detektívny príbeh s ľúbostnou zápletkou. Pelech filozofov – tento román sa nedá porovnať s nijakým zo Scerbanencových románov. Zápletka príbehu záhadne zmiznutej dievčiny vyvrcholí skutočne neočakávane aj pre znalca tohto žánru..Kniha v českém jazyce!


Stažení Piesok si nič nepamätá / Pelech filozofov zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Piesok si nič nepamätá / Pelech filozofov (0.00 EUR)


Stažení Piesok si nič nepamätá / Pelech filozofov zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Antro dei filosofi / Sabbia non ricorda (1974)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  h2220

  01.02.2016

  Kniha ve slovenském překladu .
  První příběh se odehrává v severní Itálie, jde o zápletku s mrtvolou muže na počátku … autor reflektuje společenské rozdíly mezi Severem a jihem Itálie … je důvodem vraždy právě rozdíl mezi mentalitou jižanů a Severních Italů, … jde o pomstu mladé dívky, která touží po vdavkách, které se nakonec nekonají … je vrahem muž, který si již odseděl 10 let a po němž karabiniéři jdou vždy, jakmile se něco přihodí ? … je vrahem Němka, která se vydala za milostným dobrodruštvím …. nebo muž, jehož zavražděný vydíral .. nebo snad jeho otec? ….
  Druhý příběh má zvláštní atmosféru – odchod z domu své manželky nahlásí bratr, manžela, ale to je vše co k případu může uvést, neví důvody, neví kam by mohla jít … ani další členové rodiny nejsou sdílní … jediným jejich "zákonem" je morálka, spravedlnost … je spravedlnost více než pravda ? je morální někoho zabít ve jménu spravedlnosti ? … takové otázky si pokládá i policie, jakmile pozná "zvláštnosti" rodiny… a pozornost policie se zaměřuje právě na vztahy v rodině….

  Ivan F

  13.08.2015

  Zaujímavo napísané krimi romány. Prvý je klasický príbeh, v ktorom nie je nič prekvapujúce, len autorov štýl je naozaj výrazne nadpriemerný. Druhý román je z iného súdka, krásna ukážka majstrovskej práce. Má to len jednu chybu, nejaký debil na obálku knihy a vlastne aj tu na Databáze kníh do popisu románu napísal, citujem "príbeh záhadne zmiznutej dievčiny". Pritom v románe ide o zavraždenú dievčinu, nie zmiznutú. Začal som šípiť nejaký podvod, ktorý sa mi na konci knihy potvrdil. Ďakujem dementovi respektíve dementke, čo toto napísal/a, pokazil/a mi radosť z čítania.