Pekelné zvuky PDF, ePub, Kindle

By | 05/24/2018

Pekelné zvuky

Jestlipak víte, kolik decibelů má pořádný randál? Tato kniha totiž rozhodně není pozvánkou do vědeckého ráje, jenže kde jinde byste se dočetli, proč dokážou některé tóny proměnit operní zpěváky v obyčejné rozbíječe oken nebo při kterých zvukových vlnách vám začnou vibrovat vnitřnosti. Pokud si myslíte, že dokážete strávit i nechutnou součást vědy, přečtěte si také o hřmotném světě resonance. Vysvětlíme vám, jak zvukové vlny rozechvívají vaše ušní bubínky, jak mikrofon proměňuje váš hlas v elektrické pulzy a kdy se vám při poslechu kostelních zvonů může spustit krev z nosu! A ani tentokrát vás samozřejmě neošidíme o bláznivé vtipy, záludné kvízy a zajímavosti, o kterých jste neměli ani tušení. Věda nikdy nebyla tak děsivá!Kniha v českém jazyce!


Stažení Pekelné zvuky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pekelné zvuky (0.00 EUR)


Stažení Pekelné zvuky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Horrible Science: Sounds Dreadful

  Žánr:
  Pro děti a mládež
  Vydáno: , Egmont (ČR)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  Pirkus

  28.12.2017

  Kniha je čtivá a plná zajímavostí.

  Je-li však kniha určena k vzdělávání, měla by se vyhnout základním chybám (napr. čas určovaný ve vteřinách a tlak v kilogramech na centimetr čtvereční).

  HiNataLi

  18.10.2013

  Už je to déle, co jsem knížku četla, ale něco z ní ve mě rozhodně uvízlo a zaujalo. Zejména například návod, jak si sami můžeme odhlučnit pokoj, za pomocí plat od vajec… a kdo by nechtěl alespoň někdy vytěsnit veškerý hluk kolem sebe?