Pastvina zmizelých PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Pastvina zmizelých

Břehy přehradního jezera na řece z jistého úhlu pohledu stříbropěnné pokryl za dlouhá léta nános nesčetných rekreačních chat. A právě tam, kde obyvatelé rušného velkoměsta hledají po celotýdenní lopotě a každodenních starostech relaxaci prostřednictvím panenské přírody a romantiky, se od jisté doby začali ztrácet lidé. V nepravidelných intervalech a nejrůznější – od mladé ženy po babičku, od horníka přes řemeslníka k chuligánovi, nečekaně mizí chataři i starousedlíci. Zdánlivě nemají zmizelí nic společného, a přece je kapitán Michal Exner přesvědčen, že něco takového musí existovat. A když je tento mladý doktor práv a vyšetřovatel pražské kriminálky o něčem přesvědčen, pak to taky obvykle dokáže a odhalí, kdo a proč má ve zločinu prsty.Kniha v českém jazyce!


Stažení Pastvina zmizelých zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Pastvina zmizelých (0.00 EUR)


Stažení Pastvina zmizelých zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Kapitán Exner (7.)

  Žánr:
  Detektivky, Literatura česká
  Vydáno: , Svoboda
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (20)

  Přidat komentář

  Marla

  15. února

  Jedna z příjemně velkohubě upovídaných "exnerovek", kde vyšetřování několikanásobné vraždy probíhá v klídku, při popíjení jeníka chodce či jiné lihoviny, obdivování krásných dívek a vlastně jen tak mimochodem….moc hezky se to četlo.

  karel0684

  02. února

  Přemýšlel jsem spolu s kriminalistou, který jen nevyslýchal, ale vedl rozhovory s obyvateli chatařské osady, která by mohla být u kterékoliv české řeky… na to, kdo by mohl být vrah jsem přišel skoro ve stejný okamžik. Moc příjemné čtení

  sazamala

  30. ledna

  Pěkné a pohodvé čtení,za mě opět další povedená detektivka.Jen těch lidí ze začátku je tam nějak moc,dá to práci se v nich zorientovat.Ale jinak doporučuji!

  Marika Vanova

  18. ledna

  Tak tohle je moc pěkná detektivka a do posledních stran jsem neměla podezření. Jen ze začátku jsem byla z těch všech jmen trochu zmatená.

  konicekbily

  17. ledna

  Na svou dobu odvážný spis. Po letech jsem nalezl na pultu knihovny a pustil jsem se do "historického" čtení. Tak nějak to vypadalo ve vesnických hospodách a v chatových koloniích. Detektivka socialistického realizmu.

  babyboar

  28.11.2017

  Detektivky moc nečtu, ale protože se mi docela líbil seriál s Michalem Dlouhým, chtěla jsem si přečíst alespoň nějakou literární podobu kapitána Exnera. A rozhodně jsem nebyla zklamaná. Šarmantní detektiv a příběh napínavý téměř do poslední stránky. A ani těch soudruhů tam moc nebylo.

  Olšan

  21.11.2017

  Ta hromada hnoje v Pikovicích na louce u řeky tam v té době skutečně byla.

  Nifredil

  28.10.2017

  Slabší z detektivek o kapitánu Exnerovi. Pořád je ale s podivem, co všechno socialistickým cenzorům uniklo a že taková věc mohla vůbec vyjít. Řada hlášek vyloženě naráží na režim. Jsou tam ale i věci, které bez znalosti toho, jak režim fungoval, trošku nedávají smysl. Příjemné je, že to není podstatné pro samotnou zápletku a fajn příběh. Detektivka je milá a inteligentní, vlastně nadčasová.

  moničina

  02.10.2017

  Jedna z jeho naj… Dej napínavý, zápletka zaujímavá, len záver trošku ukvapený.

  wooloong

  16.09.2017

  Dost jsem se ztrácela v množství postav. Líbí se mi Erbenův smysl pro jemný humor a postava elegána kapitána Exnera v mercedesu se vymyká všem příslušníkům vébé tehdejší doby. Znám napínavější detektivky, ale ty Erbenovy jsou takové hezké české, poklidné, žádná dramata, honičky, žádné důkladné popisy zohavených mrtvol, žádné bitky a žádný zraněný a krvácející hrdina. Prostě zvlněná česká krajina, české hospůdky a svérázné venkovské postavičky. Pohoda, klídek, kafíčko, koňáček, pivo a pár vraždiček.

  Romžiry

  10.07.2017

  Na svou dobu odvážný spisovatelův počin. Detektiv v socializmu jezdící v mercedesu a proutník … Jinak detektivky od Erbana jsem měla moc ráda už jako malá a s chutí jsem se k nim vrátila. Skvělé.

  Koka

  21.09.2016

  Už asi v polovině knihy mi byl pachatel jasný, ale dočetla jsem to, neboť některé hlášky kpt. Exnera potažmo svědků unikly komunistické cenzuře a byly natolik zajímavé, až jsem se musela opakovaně v tiráži přesvědčit, kdy že to kniha vyšla. Pořád je to ke čtení.

  metrolog

  04.07.2016

  Asi teď budu kamenován, ale dovolím si kacířsky tvrdit, že největší přínos, ne-li jediný, Václava Erbena české detektivní literatuře bylo stvoření postavy kapitána Exnera. Dovedu si představit velmi dobré knihy s touto postavou, pokud by se jich ujal některý současný kvalitní spisovatel tohoto žánru. Erben sám není schopen ve svých knihách navodit tu správnou atmosféru, ani napětí. To je znát například na vynikajícím zpracování jeho námětu ve filmu Smrt talentovaného ševce, který několikanásobně předčil literární předlohu. Ale myslím, že většina příznivců tohoto spisovatele se mnou souhlasit nebude. Nicméně, je to můj názor.

  Joges

  25.06.2016

  Představte si, že na planině a v chatařské oblasti u přehrady se začou ztrácet lidé. Jedna z předpokládaných teorií zmizení je dokonce i únos mimozemskou civilizací (samozřejmě humor:). Pastvina zmizelých, se spoustou českých lidiček a vleklých vyšetřovacích postupů, je docela čtivá a dobře napsaná kniha bez šokujících zvratů a překvapení. Sice to není Erbenova NEJ kniha, přesto se četla dobře. Ani nevím, proč lidé šílí ze severských autorů, když tu máme mnoho dobrých českých detektivek.

  LuBu

  29.04.2016

  Dobrá detektivka, mně se četla výborně.

  Jura Jurax

  24.01.2015

  Výborná detektivka i dnes. A to jsem ji četl hned jak vyšla poprvé …

  Dines

  24.05.2014

  Tuhle už asi po desáté, Erben měl styl, který mi sedne. Postavy, prostředí, zápletky a tempo vyprávění je pohoda. Knížku doporučuji ze všech erbenovek nejvíc, četl jsem všechny několikrát, ale Pastvina vede žebříček. Teď se zase chystám na "Na dosah ruky", taky fajn, už si mnu ruce pohybem semitského obchodníka:-)

  Modrina

  21.05.2014

  Prvně jsem četla už dávno a stále se k ní vracím.

  adamant

  29.12.2012

  Je zajimave, jak ruzne jsou namety Erbenovych detektivek a pritom je to porad Erben. Kdo cetl Byzantskeho kupce nebo Denar, bude mozna prekvapen prostredim a celkovou stavbou teto knihy. Nicmene doporucuji milovnikum klasickych detektivek z dob bez mobilu kdy se detektiv musel spolehnout predevsim na sve schopnosti a neunavne hledani drobnosti. Dobra oddechova kniha.

  Dell

  13.06.2011

  Z těch několika málo českých detektivek, které jsem četla, je tahle rozhodně nejlepší. Nejsem milovník akčních scén a nelogických a přemrštěných heroických výstupů, kterými se to dnes v detektivkách jen hemží. V této knize nic takového není, přestože mrtvých je tady až až.
  Vraha se mi nepovedlo odhalit skoro až do konce, i když mi zpětně došlo, že kdybych neuvažovala jen logicky, ale také podle atmosféry jakéhosi napjatého poklidu, kterou je kniha prostoupená, zřejmě bych na to přišla dřív.
  I když jsem tuto knížku četla už hodně dávno, ten pocit napětí a až strachu si při vzpomínce na ni vybavím živě dodnes.