Paříž, moje láska, můj život PDF, ePub, Kindle

By | 04/26/2018

Paříž, moje láska, můj život

Mária se jako bezstarostná studentka v toulavých botách a s pomačkanou mapou v kapse vydala do Paříže – a našla zde nečekaně nový domov. Po dvanácti letech radostných, ale i bolestných zkušeností rekapituluje svůj život s touto rozmarnou dámou – městem mnoha tváří, avšak s velkým srdcem připraveným přijmout kohokoli. Dozvíte se, jak nejlépe připravit pravé francouzské palačinky, proč Francouzi nikdy nenosí stejné oblečení dvakrát a jak si francouzsky nejlépe zanadávat. Paříž je jako vášeň v lásce, někdy ji nekonečně milujete, jindy nenávidíte. Paříž je diagnóza a zároveň lék. Paříž se nedá pochopit, nedá se obsáhnout, dá se však procítit, dokáže se vám dostat pod kůži a zaujmout vás na celý život.Kniha v českém jazyce!


Stažení Paříž, moje láska, můj život zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Paříž, moje láska, můj život (0.00 EUR)


Stažení Paříž, moje láska, můj život zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Toto vydání ještě nevyšlo. Má být v prodeji od 24.04.2018
  Originální název:

  Paríž – moja láska, môj život (2008)

  Žánr:
  Pro ženy, Literatura slovenská
  Bude vydáno: , Motto
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (4)

  Přidat komentář

  Clarice

  18.03.2014

  Z knihy jsem nadšená. Paříž a celou Francii miluji, ale vůbec jsem netušila, nakolik se kulturní zvyky a vůbec fungování společnosti od českých liší. Spolu s autorkou proniknete pod povrch do běžných životů Francouzů. Doslova na každé stránce mě něco překvapilo, takže mám knihu celou zaškrtanou.
  Nelze ji srovnávat se zahraničními publikacemi typu Stephen Clarke, kde jde hlavně o komičnost situací, ale o reálném životě se z nich nic nedozvíte.

  čika

  24.08.2013

  ani slanuo ani mastnuo, viacmenej nuda, bez stipky korenia ci humoru

  mapet85

  09.07.2013

  Autorka zaujímavým spôsobom popisuje svoj život, skúsenosti a zážitky v tomto veľkomeste. Pri čítaní som si pripomenul môj čas strávený vo Francúzsku a s viacerými vecami musím len súhlasiť. 🙂 Ak máte radi Paríž, chystáte sa tam či sa chcete dozvedieť viac o meste či mentalite, knihu môžem len odporučiť.

  kadgam

  27.01.2012

  Ak ste ešte neboli v Paríži, pri čítaní tejto knihy sa doňho zamilujete a budete chcieť vidieť mesto, ktoré autorka živo a zaujímavo opísala. Život v Paríž má aj obrátené stránky, ale stojí zato…