Otec Pio z Pietrelciny PDF, ePub, Kindle

By | 06/21/2018

Otec Pio z Pietrelciny

Pohled do nitra stigmatizovaného kapucína.

O osobnosti stigmatizovaného řeholníka a možná nejpopulárnějšího světce 20. století Padre Pia bylo napsáno již téměř pět stovek knih a studií. Publikace vydávaná nyní Karmelitánským nakladatelstvím je však specifická tím, že ji napsali tři kněží – duchovní synové otce Pia, kteří tohoto chudého bratra z Pietralciny velmi dobře znali. Nevydávají přitom pouze své osobní svědectví, ale provádí zejména hlubokou duchovní studii, pronikají do tajů spirituality otce Pia, do jeho pojetí kněžství a mystiky. %%% Stigmata se na těle otce Pia objevila náhle v roce 1918 v jeho jednatřiceti letech, aby ho provázela po dalšího půl století. Bylo to přitom vůbec poprvé v dějinách, co se stigmata objevila na těle kněze. Otec Pio se stal velmi brzy mediálně známou osobností, zástupy věřících však k němu přitahovala zejména jeho opravdovost a neustálý kontakt s Bohem. Kromě svého osobního poselství a prožitku zanechal otec Pio dalším generacím i nemocnici nazvanou Domov pro úlevu v utrpení. Jan Pavel II. poděkoval Pánu za to, že nám daroval otce Pia právě v tomto století plném utrpení. Jeho poselství představuje balzám vlitý do ran našeho neklidem zmítaného věku. Církev zahájila proces jeho blahořečení.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Otec Pio z Pietrelciny zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Otec Pio z Pietrelciny (0.00 EUR)


Stažení Otec Pio z Pietrelciny zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Padre Pio nella sua interiorita

  Žánr:
  Náboženství, Literatura naučná, Biografie a memoáry
  Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  honajz

  19.09.2016

  O otci Piovi se toho vlastně moc nedozvíme. Je to tak trochu zdlouhavě napsaná kniha, v níž je Padre Pio srovnáván s Pannou Marií, se svatým Františkem z Assisi a dalšími. Následují řady úvah, jen sem tam proložené nějakými osobními zkušenostmi lidí, kteří se s otcem Piem setkali, a sem tam nějakou citací z Piova dopisu. Ale jsou to jen takové střípky v moři úvah a přirovnávání, takže celkový dojem je pro mne osobně plytký – nedozvíme se moc ani o osobnosti otce Pia, a vlastně ani o jeho duchovních postřezích. Není to určeno tedy ani těm, kdo o Piovi něco vědí, ani těm, kteří by se o něm rádi něco dozvěděli.

  Shardlake

  22.08.2012

  Knihu doporučuji všem, kdo chce blíže poznat osobu otce Pia z malé vesničky Pietrelcina a který následně jako řeholník žil v San Giovanni Rotondo.