Ostrovy, lidé a strašidla PDF, ePub, Kindle

By | 05/31/2018

Ostrovy, lidé a strašidla

Cestopis o zážitcích autora a jeho přítele, kteří na malé plachetnici podnikli plavbu Indickým oceánem a navštívili Seychely, Amiranty, Réunion, Madagaskar a Komory. Svěžím způsobem vypráví o podivuhodných osudech lidí na ostrovech, o jejich strašidelných historkách, o nálezech tajemných lidských koster, o podivuhodném vědátoru, který na opuštěném ostrově zkoumá různé přírodní jevy, aj.Kniha v českém jazyce!


Stažení Ostrovy, lidé a strašidla zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ostrovy, lidé a strašidla (0.00 EUR)


Stažení Ostrovy, lidé a strašidla zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Haunted Islands (1970)

  Žánr:
  Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
  Vydáno: , Orbis
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  ZaS

  13.07.2016

  Jeden z nejlepších cestopisů, které jsem kdy četl popisuje plavbu po ostrovech Indického oceánu. Kniha byla napsána v šedesátých letech, kdy například Seychelly byly ještě téměř liduprázdná oblast na konci světa. Vřele doporučji všem rmantikům.

  SteveP1

  03.07.2016

  Milá, vtipná a místy až půvabná knížečka, ze které na vás dýchá svoboda a obrovská pohoda a klid, a při které zapomenete aspoň na chvíli na strasti, starosti a stres všedního dne malého českého človíčka a uvědomíte si, v jakém marasmu to tady vůbec žijeme nebo spíš přežíváme a že žít se dá i úplně jinak. A občas si zřejmě i řeknete, "proboha, jak já jim závidím!" nebo "proboha, co tady ještě dělám". Moc hezké čtení….

  Veselá myš

  21.09.2014

  Fajn oddechovka, která mi zpříjemňovala volné chvilky toho mého prázdninového jachtání na moři. Milé počtení pro dobrou náladu, mohu doporučit!
  Nejoblíbenější letní kniha mé mamky 🙂