Opica a tiger PDF, ePub, Kindle

By | 05/30/2018

Opica a tiger

V prípade Ráno opice navedie sudcu Ti na zaujímavú stopu gibon, ktorý prinesie zakrvavený diamantový prsten na terasu jeho rezidencie. Až po náleze kuriózne zohavenej mrtvoly v lese si sudca postupne skladá príbeh o bohatom lekárnikovi, ktorý sa zalúbil do mladej dievciny.

V Noci tigra sa sudca Ti uberá do hlavného mesta, ked ho od sprievodu oddelí povoden a ocitne sa vo vidieckom dome ohrozenom krvilacnými banditmi. Riešenie životu nebezpecnej situácie mu navyše komplikuje záhadný prípad statkárovej dcéry, v ktorom hrá hlavnú úlohu láska a chamtivost.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Opica a tiger zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Opica a tiger (0.00 EUR)


Stažení Opica a tiger zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Příběhy soudce Ti (11.)

  Originální název:

  The Monkey and the Tiger (1965)

  Žánr:
  Literatura světová, Detektivky
  Vydáno: , Slovenský spisovateľ
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (5)

  Přidat komentář

  kamibe

  27.09.2016

  Období detektivek mám sice už za sebou, ale soudce Ti mě v nich minul, takže jsem to potřebovala napravit. Vlastně mě nejvíc bavilo číst v závěru povídání o samotném autorovi a o tom, že soudce Ti opravdu existoval, ale snad někdy jindy a autor si ho tak trochu přizpůsobil, aby byl čitelnější pro západní čtenáře.
  Při četbě mne zaujalo, že tehdy v Číně bylo možné, aby měl muž více manželek.
  Zajímavý byl také popis "výtečného léku proti kašli": v hmoždíři roztlučené sušené stonožky a pavouci spolu s krovkami cikád a rozmíchané v teplém víně!!!!

  ERIK 2

  30.06.2015

  Knihu jsem si půjčil z knihovny na doporučení kamarádky a můžu říct, že mě docela zaujala.Popisy vyšetřování hrdelních zločinů jsou věrohodné,i když v závěru knihy je napsáno,že soudce Ti je fiktivní postava,ale jestli je tomu tak nebo onak kniha se dá číst a doporučuji.

  honajz

  22.07.2013

  Gibon přichází zrána – Povídka začíná zajímavým přemítáním o lidském osudu a nutnosti chvílemi si sednout a popřemýšlet. Navzdory fantasknímu faktu, kdy gibon přinese po ránu do zahrady vzácný prsten a rozbíhá se pátrání po vlastníkovi, je příběh právě o lidské úctě, sebeuvědomění. S čímž souvisí i příběh Tao Kana, který se snaží přesvědčit soudce Ti, že si své místo u něho zaslouží, ale jistý si vždy není.

  Tygr loví v noci – Po svém jmenování císařským soudcem je Ti uvězněn na pahorku obklopeném vodou během povodní. Ostrov obývají v lese bandité, v pevnosti dole selský rod. Soudce Ti řeší, jak obyvatelům opevněného statku pomoci v boji proti banditům, a všimne si divné záhady, související se ztrátou zlata, smrtí dcery a zmizením jedné služebné. Těžko posoudit, funguje zde sice jednota místa, času a děje, ale na druhou stranu konečné řešení je příliš náhodné (jenom dvanáct?, to taky nemusel v tom počasí být nalezen žádný), a přišlo mi poněkud přitažené za vlasy.

  vitavita

  06.03.2012

  Zcela souhlasím s Fionou. Velmi mě zaujal Gibon přichází zrána.

  Fiona

  Dvě velmi krátké příhody soudce Ti, v nichž je potřeba jednat rychle a v nichž se opět ukáží jeho neskutečné myšlení a kombinační schopnosti. A v tom druhém byl naprosto úžasný jeho cit pro lidský život a přání a cíle. Rovněž je zajímavé, že příběh je zasazen do doby, kdy je u soudce Tao Kan teprve krátce a lze tak sledovat, jak se jejich vztah vyvíjí.