Ochrana dřeva PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Ochrana dřeva

Nejosvědčenější a nejjednodušší je ochrana dřeva vysušením. Hniloba nepřichází obvykle v úvahu, nepřekročí-li vlhkost dřeva 20 %. Avšak i při nižších vlhkostech může být dřevo povrchově napadeno plísněmi za podmínek příznivých pro jejich výskyt. Při vlhkosti nepřevyšující trvale 12 % dřevu nehrozí znehodnocení hmyzem, ale takové podmínky lze trvale zachovat pouze v temperovaných interiérech. V praxi se dřevo používá za daleko nepříznivějších okolností, a tak nezbývá než se naučit škůdce včas rozpoznat a bojovat proti nim dostupnými prostředky.

Kniha je určena především majitelům chat, chalup a rodinných domů. Autoři se snaží seznámit širší veřejnost s problematikou ochrany dřeva proti destruktivní činnosti biotických škůdců (dřevokazných hub a hmyzu).

Publikace je doplněna výkladovým slovníčkem technických výrazů z oblasti ochrany dřeva a slovníčkem mykologických výrazů, seznamem tabulek, obsáhlou bibliografií a rejstříkem, takže umožňuje i laickému čtenáři nahlédnout do nových oborů.

Vydání 3., přepracované a doplněné, v Gradě vydání 1.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Ochrana dřeva zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Ochrana dřeva (0.00 EUR)


Stažení Ochrana dřeva zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Hobby
  Vydáno: , Grada
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (0)