Noční strana 3 – Nářek slavíka PDF, ePub, Kindle

By | 07/26/2017

Noční strana 3 - Nářek slavíka

Místní diva s uměleckým jménem Slavík přerušila veškeré styky se svou rodinou a přáteli a John Taylor dostal za úkol zjistit proč. A také proč si sebevrazi z řad jejích fanoušků myslí, že má hlas, pro který se umírá. Doslova. Aby se John dozvěděl pravdu, musí vyslechnout majitelku nejkrásnějšího a nejpodmanivějšího hlasu na Noční straně – a přežít to. Situaci mu neulehčí ani fakt, že je zrovna na útěku před Autoritami a jejich mluvčím Walkerem vyžadujícím vysvětlení výpadku proudu s katastrofickými následky.Kniha v českém jazyce!


Stažení Noční strana 3 – Nářek slavíka zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noční strana 3 – Nářek slavíka (0.00 EUR)


Stažení Noční strana 3 – Nářek slavíka zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Noční strana (3.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Fantasy
  Vydáno: , Polaris
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (6)

  Přidat komentář

  Misaki

  21.12.2017

  Velmi povedený díl. Hlavní případ mi až tak zajímavý nepřišel (v porovnání s tím z předchozího dílu), ale začátek v elektrárně byl perfektní a postava Mrtvého chlapce je též povedená. Jako vždy nechybí sarkastické poznámky a cynismus teče proudem. Kniha přesně podle mého gusta. A Johnova postava mi přijde více než v pohodě. Nijak výrazně mě neirituje a díky slabinám působí vcelku lidsky.

  renefer

  17.01.2014

  Řekla bych, že všechny knihy série mají nejen zhruba stejný počet stran, ale i stejnou úroveň. Tentokrát se má John přesvědčit, že zpívající "Slavík" je v pořádku. A když tomu tak není, začíná za pomoci Mrtvého kluka jednat. Hezké, vtipné, rychle přečtené…

  wewercak

  06.07.2013

  I když autor použil nové vedlejší postavy, pořád mi to připadá dost podobné jiným dílům. Nejvíce mě iritují pasáže, kde ze sebe Taylor dělá úplného budižkničemu, který se jen tváří drsně, přičemž to není pravda, jak každý ví.

  Co ale autor umí dobře, jsou popisné pasáže, protože ty nikdy neuztrácejí na vtipu.

  lanusinka

  26.11.2012

  Green opět potvrzuje že je skvělý vypravěč a obzvlášť miluju jeho popisy, které jsou zábavné jako téměř u nikoho jiného…

  McGrinder

  09.06.2012

  Třetí díl jsem opět přečetl na jeden zátah. Moc pěkný svět, tahle noční strana. Plná kouzel a všelijakých kreatur. Prostě kouzelný ostrůvek v lidském světě. Tomuto dílu dávám 75%.

  Fox85

  12.05.2012

  Musím přiznat, že mě knihy ze série Noční strana zajímají stále víc a víc. Je tu pořád tajemství ohledně Johnovi matky a o tom, co ona nebo on znamenají pro Noční stranu. I tomto díle se dozvíme trochvíce o Noční straně a o jejich obyvatelých.