Noc zrady PDF, ePub, Kindle

By | 06/25/2018

Noc zrady

Nástrahám velkoměsta podléhají i princezny. Rok odloučení je velmi dlouhá doba, zejména tehdy, když se dva mladí lidé milují tak, jako překrásná princezna Grit von Rödern a mladý hrabě Jörg von Gronau.
Krátce předtím, než Grit odjede na rok do Paříze, se oba mladí ujistí, že je nikdo a nic od sebe nemůže odloučit. Neuvěřitelné se však stane skutkem. Grit v Paříži pozná šarmantního Martina Wissenbacha a zažívá s ním vášnivou lásku, která ji dá zapomenout na Jörga. Dnem i nocí je nyní s Martinem…Kniha v českém jazyce!


Stažení Noc zrady zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Noc zrady (0.00 EUR)


Stažení Noc zrady zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  D.-e.-e.-

  17.10.2015

  Tyto knihy se asi píší jako na běžícím pásu. Nebo nevím, jak si mám vysvětlit, že si autorka není ani schopna pohlídat barvu vlasů hlavní hrdinky. Na straně čtyři se jedná o blondýnu, která na str. 12 zmiňuje malou změnu v podobně lehké trvalé a na dvacáté stránce je popisováno, jak si vyčesává své tmavé vlasy. Já tedy nevím, ale takovéhle školácké chyby si může dovolit amatérská autorka zamilovaných příběhů zveřejněných na nějakém svém soukromém blogu, ale profesionální spisovatel?