Nic neříkej! PDF, ePub, Kindle

By | 03/30/2018

Nic neříkej!

Neohlížej se
Byl to zoufalý plán. Ale Mary Grace Wintersová věděla, že jediný způsob, jak zachránit sebe a své dítě před svým surovým manželem, je fingovat vlastní smrt. Vše, co ji pojí s jejím minulým životem, zůstalo pohřbeno na dně jezera…
Nikomu nevěř
S novou identitou se najde i se synem útočiště stovky kilometrů daleko. Jako Caroline Stearová pomalu začíná zapomínat na hrůzy minulosti. Po sedmi letech konečně zkusí navázat milostný vztah s Maxem Hunterem, který má však své vlastní šrámy na duši. Jenže její minulost se jí chystá zaskočit. Její manžel se jí dostane na stopu a chce jí připravit o pracně nabytou svobodu.
Nic neříkej
Mary Grace Wintersová procitá na jednotce intenzivní péče. Bolí ji celé tělo. Má několik zlomenin, celou řadu zhmožděnin a ošklivě pořezanou tvář. Z chodby k ní doléhá vzrušený hlas. Její manžel ji chce vidět. Pouštějí ho do pokoje. Jde k jejímu lůžku, naklání se až těsně k ní a šeptá: „Jestli jenom cekneš, tak tě příště dorazím!“
A tehdy si Mary Grace uvědomuje, že musí utéct. Napadlo ji to samozřejmě už vícekrát. Jenomže její muž je policista. Těší se všeobecné vážnosti. Nikdo netuší, že je to ve skutečnosti brutální domácí tyran a násilník. Mary dobře ví, že má-li se se synem dostat do bezpečí, musí přijít na opravdu dobrý plán. A pokud se to podaří, nesmí se ohlížet zpátky. Nesmí nikomu důvěřovat. A především musí mlčet.Kniha v českém jazyce!


Stažení Nic neříkej! zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nic neříkej! (0.00 EUR)


Stažení Nic neříkej! zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Don´t Tell (2003)

  Žánr:
  Literatura světová, Horory
  Vydáno: , BB art
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (9)

  Přidat komentář

  veveronka

  10. března

  Super,jako vždy přečtené jedním dechem

  fanda78

  01. února

  Hodně dobrá knížka!! Byl jsem z ní tak nadšený, že jsem jí s radostí půjčil k přečtení asi pěti lidem a upřímně – jejich nadšení bylo stejné, jako u mne.
  Takže DOPORUČUJI!!

  dzafik

  13.11.2017

  Když pominu to, že to byl mix červený knihovny s detektivkou, tak musím uznat, že to bylo tak barvitě popsaný, že sem měla občas dost velký chutě toho hajzla zabít! 🙂

  JIVaJaH

  14.07.2017

  První kniha od této autorky, kterou jsem přečetla. Příběh velmi poutavý, pěkně propracované osoby…Jediné, co mi nesedlo je příliš zdlouhavé popisování romantických, milostných chvilek! Že ji zkoumá každý milimetr v ústech?Kam se opakovaně přesunula ruka? Ne! A rozpitvané na pěti i více stranách!?Ale asi je to spisovatelčin styl.

  lenka.k

  06.10.2015

  Napětí a romantika -to je přesně to o čem ráda v knihách čtu.
  Knihu jsem skoro neodložila z ruky jak pěkně se četla. Moc se mi líbila.

  Laf

  20.02.2014

  Autorka opět nezklamala. Skvěle napsaná kniha a pěkný příběh i zápletka. 🙂

  KKK

  16.10.2013

  Knížky od této spisovatelky jsou opravdu trochu červená knihovna,ale děj je jinak dost napínavý.Tato knížka ve mne nechala hodně hluboký dojem z hlediska týrání žen.

  petka-2007

  31.07.2013

  Naprosto souhlasím s "evasamankova" – přesně vyjádřila i můj pohled na knihu 🙂

  evasamankova

  24.05.2013

  Tradiční mix červené knihovny a detektivky, tak jak autorka umí. Byla to čtivé, napínavé i místy romantické. Hodně mi to připomíná film s Julií Roberts Noci s nepřítelem.