Nevyhnutelná ukončení PDF, ePub, Kindle

By | 04/30/2018

Nevyhnutelná ukončení

Zaměstnanci, obchody a vztahy, jichž se m usíme vzdát, abychom se pohnuli dál.
Konce nejsou tragédie, kterých je třeba se obávat a litovat jich, ale jsou to nezbytné fáze růstu, jak říká klinický psycholog a odborný konzultant Henry Cloud. Jsou rozhodujícími způsoby, jak dosáhnout toho, po čem toužíme, a to tak, že se zbavíme starých a nepotřebných věcí.

Zredukujte svůj život ke štěstí.
Autor této skvělé knihy poukazuje na výhody ukončení neuspokojivé práce nebo vztahů a radí čtenářům, jak poznat, že je situaci třeba dát nový náboj nebo ji ukončit. Tento "redukční" proces může čtenářům pomoci překonat pasivitu nebo ochromení a motivovat je, aby změnili svůj život.

I vy si můžete dopřát být šťastní díky správnému ukončení.
Je mnoho lidí, kteří tyto situace překonali díky správné strategii, jež spočívá v umění správného ukončení. Cloud doporučuje dělat tyto změny zejména na Nový rok, kdy je vhodná doba pro správný start, po kterém všichni touží.
Kniha v českém jazyce!


Stažení Nevyhnutelná ukončení zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nevyhnutelná ukončení (0.00 EUR)


Stažení Nevyhnutelná ukončení zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Originální název:

  Necessary Endings: The Employees, Businesses, and Relationships That All of Us Have to Give Up in Order to Move Forward (2010)

  Žánr:
  Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
  Vydáno: , Anag
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (1)

  Eldar80

  18.07.2016

  Kniha se mi těžko hodnotí, protože je určená jen pro určitou část lidí. Nejvíce bude užitečná hlavně pro lidi v řídících nebo provozních pozicích, kdy je nutné umět ukončit nerentabilní projekt nebo část výroby. Rady lze však vztáhnout i na osobní život, protože mnohé psychologické rady jsou analogické osobním problémům. Může se hodit třeba lidem, kteří o sobě ví, že mají problém ukončovat problematické vztahy. Původně jsem myslel, že v knize spíše naleznu i ukončování nějakých zaseklých myšlenkových vzorců, ale toho v knize příliš nebylo. Takže pro lidi, kteří jsou nezdravě sentimentální nebo mají problém zbavovat se nepotřebných věcí může být kniha dost přínosná a dá se jim doporučit. Musím se však přiznat, že pár věcí jsem si u sebe taky našel. Díky příkladům a krátkým příběhům je kniha srozumitelná, ale podle mě to mohlo jít trochu víc do hloubky. Je však možné, že ten, kdo se v knize úplně najde, bude po přečtení mírně namotivován. 70%