Neuróza a lidský růst PDF, ePub, Kindle

By | 05/23/2018

Neuróza a lidský růst

V knize Neuróza a lidský růst píše autorka, jedna z nejuznávanějších postav působících na poli psychoanalýzy, o neurotickém procesu jako o zvláštní formě lidského vývoje, jako o protikladu zdravého růstu. Popisuje různá stádia tohoto procesu, neurotické projevy, tyranii vnitřních příkazů a neurotická řešení konfliktů, jež pramení z nezdravých postojů jako je dominace, sebezapírání, závislost či rezignace. Popisuje síly, jež člověku napomáhají nebo naopak brání uvědomit si svoje možnosti. Toto již 40. vydání knihy obsahuje novou předmluvu od PhDr. Stephanie Steinfeld a MUDr. Jeffreyho Rubina z Amerického psychoanalytického institutu.Kniha v českém jazyce!


Stažení Neuróza a lidský růst zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Neuróza a lidský růst (0.00 EUR)


Stažení Neuróza a lidský růst zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Žánr:
  Literatura naučná, Zdraví
  Vydáno: , Pragma
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (3)

  Přidat komentář

  Beebee

  14.03.2017

  Opakovaně jsem knihu četla, hodně dobrý pomocník pro péči o pacienty a pochopení vlastní neurosy… Horneyová je velmi dobrý psychoterapeut s vhledem do souvislostí, odhaluje jen tušené a to dopodrobna a svým specifickým způsobem. Dle toho co, vím, sama válčila se svojí symptomatikou a odhodlaně pátrala, aby to co nejlépe pochopila.

  Graem

  14.12.2014

  Opravdu hodně složité, rozhodně by to chtělo číst s nějakým dříve nabytým povědomím o tématu. Na to, že jsem to četla jen kvůli krátké práci na psychologii, jsem si teda naložila. Ale na druhou stranu mě obohatila novými informacemi z oblastí, o jejichž existenci jsem pomalu neměla tušení. Opravdu logicky podávala vysvětlení všech svých teorií a tvrzení a pro někoho, kdo se zajímá o neurózu obecně a o to, co se v člověku s neurózou odehrává, je to skvělá kniha.

  petaSk

  06.07.2014

  Hutná kniha, co do informací. Nevím, jak platné nebo rozvinuté jsou poznatky Karen Horney dnes, ale její výklad o neuróze mi smysl dával a pomohl mi nahlížet na mnohé vnitřní konflikty z jiného pohledu. Ale jak píše sama Horney, intelekutální uvědomění nestačí, musíme své konkrétní konflikty procítit, abychom poznali sami sebe. Ačkoliv je kniha velmi poučná, nemyslím si, že by v případě neurotiků stačila jako náhrada za psychoterapii. Ale to by nedokázala žádná kniha a tato k tomu ani nebyla určena.