Nebezpečné otázky PDF, ePub, Kindle

By | 06/29/2018

Nebezpečné otázky

Andi Blakeová uprchla do Montany před neznámým člověkem, který ji v jejím bývalém bydlišti začal obtěžovat – jako prvotřídní reportérka byla příliš na očích, a to se jí vymstilo. Domnívala se, že v Montaně bude schopna zvolnit tempo a zjistit pár věcí, které ji trápily ohledně její minulosti. Netušila však, že ohrozí životní klid a iluze Cadea Jacksona, když odhalí pravou totožnost jeho zemřelé ženy.
Během spletitého vyšetřování a objasňování mlhavé minulosti se Andi s Cadem sblíží… dokážou však přežít útoky nemilosrdné osoby v pozadí?Kniha v českém jazyce!


Stažení Nebezpečné otázky zdarma kniha pdf mobi epub mp3 fb2 CD txt doc kindle Ibook iOS:


Nebezpečné otázky (0.00 EUR)


Stažení Nebezpečné otázky zdarma kniha:

MIRROR-2
Připojit stovky tisíc spokojených členů, kteří strávili bezpočet hodin vyhledávání multimediálního obsahu a online a hned teď a zároveň se těší nové knihy, časopisy a slavných komiksů.

Je tady a je to zdarma. Proto se musíte zaregistrovat kliknutím na některý z odkazů na této stránce:

 • Knihy, časopisy a comics neomezené, ať jste kdekoli: přímo do vašeho prohlížeče na počítači nebo tabletu.
 • Více než 10 milionů titulů pokrývá všechny možné žánry.
 • dostat to nejlepší knihy, časopisy a comics v každém žánru, včetně akce, dobrodružství, anime, manga, děti a rodinu, Classics, Komedie, reference , manuály, Drama, zahraniční, hrůza, hudba, romance, Sci-fi, fantasy, sport a mnoho dalších.
 • Nové tituly se přidávají každý den! Rádi bychom udrželi věci svěží.
 • Všechny platformy. Plně optimalizováno
 • Objevte, proč každý den chodí tisíce lidí.Zaregistrujte se a užijte si zábavu, neomezeně!


  Série:

  Whitehorse, Montana (4.)

  Žánr:
  Literatura světová, Romány, Pro ženy
  Vydáno: , Harlequin
  více informací…

  Nahrávám…

  Komentáře (2)

  Přidat komentář

  modranka

  10.10.2013

  Zaujímavo napísaná novela. Napínavá s prekvapivým záverom, i keď v jednom momente vás napadne… "toto je páchateľ/páchateľka?" (sorry, musela som vás trochu zmiasť rodom) … ale ak čakáte romantiku ako sa vyžaduje od harlequinských knižiek, nebude to celkom tak, i keď samozrejme kniha končí happy endom a nejaký ten vzťah tam vzniká. Kniha je súčasťou série, je 4 v poradí ale pokojne ju môžete čítať bez toho, aby vám chýbali predchádzajúce časti. Prepojenie s ostatnými je iba v tom, že sa majú predchádzajúci hrdinovia stretnúť na zásnubnej párty hlavných hrdinov prvej časti.

  brenda

  04.04.2012

  Napinavy pribeh i kdyz jsem pachatele tak trochu tusila 🙂